Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybrzeża Zatoki Fok

Go down

Wybrzeża Zatoki Fok Empty Wybrzeża Zatoki Fok

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Wrz 04, 2020 2:14 am

~^~^~^~
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 6109
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wybrzeża Zatoki Fok Empty Re: Wybrzeża Zatoki Fok

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Wrz 04, 2020 2:36 am

1/09/10


Rzecz wydarzyła się w paru wioskach rybackich na zachodzie wyspy. Wszystko zaczęło się od samotnej łodzi rybackiej, która przybyła tam... znikąd, jak mówią świadkowie. Z południowego wschodu, a więc z pełnego morza.
Gdy o zmierzchu stara krypa zatrzymała się na plaży, z jej wnętrza wychylił się dziwny mężczyzna o skórze szarej, jakby nigdy nie widziała światła słonecznego. Gdzieniegdzie pokryta czerwonymi tatuażami, czy też łuskami, które mieniły się w księżycowym świetle niby spływająca z niego krew. Monstrum w szkarłacie.
Mężczyzna pewnym krokiem i bez słowa skierował się do najbliższych wiosek, pochwycił pierwszego napotkanego mężczyznę i wysyczał:
- Ofanysss...
Było to zresztą jedyne słowo, jakie z siebie wydobył. Choć pochwycił jeszcze przynajmniej kilku, to zawsze powtarzał to samo, by po chwili udusić.
Mężni wojownicy z wiosek zebrali się, by go poskromić. W środku nocy ruszyli na niego z deskami, pochodniami, a w najgorszym razie gołymi pięściami. Nic jeno się niego nie imało, nic nie było w stanie go zabić. A każdego kto się do niego zbliżył, sam wymordował.
Całą noc spędził na igraszkach w paru wioskach, zabijając praktycznie każdego żyjącego tam mężczyznę. Potem zaś wrócił na swa łódź, odbił od brzegu i odpłynął na zachód...

Ojciec na Górze (Los)
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 6109
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach