Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Port

Go down

Port Empty Port

Pisanie  Mistrz Gry on Sob Sie 01, 2020 8:59 am

^^^
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Port Empty Re: Port

Pisanie  Mistrz Gry on Sob Sie 01, 2020 9:55 am

15-21/03/10


Wieści o planach Manderly'ego prędko rozniosły się po Północy, a jego decyzja przyjęła się w dużej mierze z zrozumieniem i wsparciem. Na czele sporego orszaku do Wilczego Barłogu przybył lord Cerwyn, a drobny oddział przysłał także Flint z Wdowiej Strażnicy. Bardzo entuzjastycznie do przedsięwzięcia odniósł się także król Harlon i sfinansował najęcie dodatkowych najemników, którzy mieli wspomóc wyprawę.
I tak wyprawa powoli szykowała się do rozpoczęcia. Pokaźne siły ludów Północy zgromadziły się w Białym Porcie i jeszcze przez pięć dni ucztowali i przygotowywali okręty do wyprawy, a lord Medrick Manderly bawił się ze wszystkich najprzedniej. Gotów był poczekać jeszcze kolejny tydzień, gdyby od niepotrzebnej zwłoki nie odwiódł by go Cerwyn. W końcu więc wspaniała flotylla, licząca kilkadziesiąt okrętów i niosąca kilku tysięcy żołnierzy, wyruszyła z pełnymi zapasami z ujścia Białego Noża i przez mroźne wody ruszyła najpierw w kierunku Starego Zamku - posiadłości rodu Locków, a stamtąd na południe, w kierunku największej z Sióstr.

Ojciec na Górze
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach