Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yezzan zo Ullhor

Go down

Yezzan zo Ullhor Empty Yezzan zo Ullhor

Pisanie  Yezzan zo Ullhor on Czw Lip 30, 2020 4:09 am

 Yezzan zo Ullhor
Ród zo Ullhor
Stanowisko Dobry Pan z Astaporu
Narodziny 02.08.18 DZ
Wygląd Mężczyzna wysoki - bo i mierzący powyżej sześciu stóp - a zarazem niezgorzej zbudowany, o cerze charakterystycznej dla swego ludu oraz włosach czarnych niby najmroczniejsza noc. Trzyma się prosto, zaś porusza swobodnie, z pewną dozą wyuczonego dostojeństwa ale i zarazem elementem, można by to tak ująć, "niefrasobliwym". Pierwszy rzut oka na tegoż człeka zwyczajowe zachowanie - uśmiechy, uprzejme powitania, bogata gestykulacja - może dawać przekonanie, iż nie stroni on od towarzystwa a wręcz wybitnie dobrze się czuje, kiedy otaczają go ludzie.
Twarz ma rysy wyraziste, aczkolwiek spora ich część ginie pod gęstą brodą, którą ma w zwyczaju spinać złotym pierścieniem. Nos jest prosty, raczej zwyczajny i nijak specjalnie nie zwraca uwagi. Oczy zaś są zielone, głęboko osadzone i prawie zawsze wesoło "iskrzą", kiedy gdzieś spogląda. Włosy zaś nosi długie, często upięte w kucyk lub też po prostu skryte pod aktualnie noszonym nakryciem głowy.
W odzieniu najwięcej on ceni praktyczność a w drugiej kolejności stawia na prostą elegancję bez zbytniej krzykliwości. Sprowadza się to do wybierania luźnych, przewiewnych, wygodnych i dobrze trzymających się szat w jasnym - białym, kremowym, błękitnym -, sprzyjającym klimatowi kolorze. Oczywiście jeśli chodzi o odzienie czy ozdoby, to i najczęściej jest mowa o jedwabiu, perłach, złocie i nefrycie.
  


Ostatnio zmieniony przez Yezzan zo Ullhor dnia Czw Sie 06, 2020 1:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Yezzan zo Ullhor
Yezzan zo Ullhor

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 29/07/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach