Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wielka Sala

Go down

Wielka Sala Empty Wielka Sala

Pisanie  Razhal zo Naqir Sro Lip 29, 2020 11:43 pm

12/07/10PZ
Droga do miasta upłynęła bez większych przeszkód, tak samo straże nie sprawiały problemów Razhalowi czy jego świcie. Dla ich koni przygotowano miejsce w stajni, a jego ludzie zostali przyjęci z szacunkiem, do samego pałacu archonta zabrał ze sobą jedynie pięciu setników, pozostałych siedmiu zostało w obozie, na wypadek nagłego ataku, podstępu czy innego szczęśliwego wydarzenia kompanią musiał mieć kto kierować. Do pałacu udali się więc ci najbardziej reprezentatywni, a w obozie zostali ci najskuteczniejsi. Oczywiście Zo Naqir miał szczerą nadzieję, że ostrożność była jedynie na wyrost. Pałac go nie onieśmielał, bywał już w wielu i sam wychował się w niewiele gorszych warunkach. Kiedy znalazł się już w sali, nie zamierzając czekać na oficjalne zaproszenie, skierował się w stronę Archonta. Zajął miejsce naprzeciwko niego i wygodnie rozsiadł się w krześle. Poczekał, aż służba poda mu wino i dopiero wtedy zdecydował się przemówić.
-Nie muszę oczywiście mówić, jak wielkim zaszczytem jest gościć w pałacu samego Archonta.... Mimo wszystko, zdecydowanie większą radość i zaszczyt, stanowiłaby dla mnie możliwość pracy w jego interesie. Panie musisz mi wybaczyć moją prostolinijność, lecz płynęliśmy tu ponad trzydzieści dni z Mantarys, w którego oblężeniu braliśmy udział. Moi ludzie zdążyli się znudzić, a mnie interesuje czy znajdę tu to, czego szukam.- Oczywiście celowo wspomniał o bitwie, w której brali udział, chciał przypomnieć swemu potencjalnemu pracodawcy, jakie niebezpieczeństwa na niego czekają i jak bardzo potrzebuje on dodatkowych mieczy, w tych jakże niespokojnych czasach.
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach