Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Korytarze

Go down

Korytarze Empty Korytarze

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Lip 26, 2020 9:05 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5767
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Korytarze Empty Miłość w Winogronach

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Lip 26, 2020 9:27 pm

28/03/10PZ - po powrocie z pól

Zarządca Redwyne'a i "Tycho Haerdonnay" powrócili po miłej wycieczce na teren okolicznych winnic, po czym podpisali umowę. Wszystkie zastrzeżenia "myryjskiego kupca" były rozsądne, w pełni zrozumiałe i nie wpływały negatywnie na interesy Arbor, toteż reprezentant lorda Redwyne'a nie miał żadnych przeciwwskazań. Sam i tak nie zgodziłby się na natychmiastowe czy bardzo szybkie wysłanie transportów, ponieważ wszystko musiało zostać zaaranżowane i odpowiednio przygotowane. Nabywca więc miał czas na przyszykowanie swoich magazynów na odbiór pysznego, arborskiego trunku.

Po dobiciu targu wpływowemu "Myryjczykowi" zaoferowano komnatę na zamku, o ile chciał skorzystać z gościny. Niezależnie od odpowiedzi przybysz udał się na małą wycieczkę w poszukiwaniu kolejnego łupu poza zwykłą umową handlową. Niestety nim znalazł złoto musiał przeprawić się przez szambo. Poszukiwał bowiem ciekawych dam, a pierwszą jaką znalazł była starsza córka drugiego z synów starego lorda. Dziewczyna była raczej przeciętnej urody, dlatego też "Myryjczyk" nie nawiązał z nią rozmowy i ruszył dalej starając się nie zwrócić na siebie uwagi. Później natknął się na bliźniacze córki trzeciego z synów pana Arbor, którym Siedmiu zdecydowanie poskąpiło urody. Może wynagrodzili im to w bystrości umysłu oraz sile osobowości, jednak nie tych cech poszukiwał podczas tej przechadzki przybysz.
W końcu, kiedy wydawało się, że szczęście przestało mu sprzyjać, "Tycho" napotkał najstarszą z córek dziedzica Arbor. Pannę o nietuzinkowej urodzie, a w porównaniu ze swoimi wcześniej napotkanymi kuzynkami mieniącą się niczym szlachetny kamień pośród brudnego żwiru. Z tego co gość mógł wywnioskować kierowała się ona do ogrodów.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5767
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach