Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnia Driftmarku

Go down

Samotnia Driftmarku Empty Samotnia Driftmarku

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Lip 17, 2020 6:35 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Driftmarku Empty Re: Samotnia Driftmarku

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Lip 17, 2020 6:47 pm

13-15/03/10PZ

Lord Gaemon Targaryen, niesiony na poruszających się ociężale smoczych skrzydłach, przybył na Driftmark. Planował tę wizytę od pewnego czasu, a niedawne wydarzenia - oraz wścibskość córki - dodały mu powodów by odbyć ją jak najprędzej. By odpędzić się od jednych pomysłów i akcji powiedział wszak parę słów, które dały młodej Rhaenys broń zdolną popchnąć go, nawet jeżeli nieznacznie, ku innym. Pan Smoczej Skały miał więc wiele do omówienia ze swoim wasalem i wiernym przyjacielem z Velaryonów, więcej niż z początku zakładał.
Osoby jakie miały przyjemność widzieć dwóch lordów były raczej w stanie potwierdzić później, iż obaj wydawali się zadowoleni z przebiegu spotkania. Wkrótce usatysfakcjonowany swoim krótkim pobytem Gaemon dosiał bestii, na której przybył, i wzbił się w przestworza. Ku zaskoczeniu gapiów skierował się jednak nie na wschód, ku Smoczej Skale, ale na południowy-zachód, w stronę wybrzeży kontynentu. Wiadomo było pośród domowników Targaryenów oraz najbliższych ich wasali, że Gaemon nie przepada za Westerosyjczykami, więc kierunek ten wzbudził wiele spekulacji. Co mógł oznaczać?

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach