Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wschodnie przedpola

Go down

Wschodnie przedpola Empty Wschodnie przedpola

Pisanie  Razhal zo Naqir on Nie Cze 07, 2020 11:20 pm

[***]


Ostatnio zmieniony przez Razhal zo Naqir dnia Sob Cze 13, 2020 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Razhal zo Naqir on Nie Cze 07, 2020 11:33 pm

Od 14/05/10PZ do 20/05/10PZ
Razhal poczuł się oficjalnie zwolniony z kontraktu dopiero wtedy, gdy Aemion wraz ze świtą opuścił miasto. Wtedy Razhal bez reszty oddał się przygotowaniom do opuszczenia miasta i sprawami związanymi z kompanią. Medycy kompanii mieli pracować bez wytchnienia, tak by ludzie, jak najszybciej byli gotowi do opuszczenia miasta i w pełni zdatni zarówno do walki, jak i pracy. W czasie gdy on zajmował się pozyskaniem nowego kontraktu, wszyscy oficerowie otrzymali jasno określone zadania. Głównym medyk kompanii, miał sporządzić szczegółowy raport ze stratami w bitwie, a co najważniejsze przekazać Razhalowi ile zajmie leczenie wszystkich członków kompanii. Kwatermistrz, jak i kucharz mieli uzupełnić stracone w czasie oblężenia zapasy, od jedzenia i picia poczynając, na broni i medykamentach kończąc. Najważniejsze zadanie stało jednak przed wszystkimi setnikami. zo Naqir, nakazał im bowiem prowadzić agitacje i rekrutacje, wśród wszelkiego rodzaju ludzi, którzy mogliby chcieć dołączyć do Synów Harpii. Razhal chciał skompletować przynajmniej połowę załogi dla nowego statku, tak by nie musiał osłabiać składu innych okrętów. Nie miałby jednak nic przeciwko, gdyby chętnych znalazło się więcej.
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Mistrz Gry on Pon Lip 27, 2020 12:44 pm

Medycy dwoili i troili się przy rannych, ale wciąż najważniejszym czynnikiem był czas. Razhal mógł się dowiedzieć, że ostatni ranni z bitwy powinni wyzdrowieć do dziesiątego dnia następnego księżyca. Do tego czasu wielce niewskazane było dla nich przeciążanie się marszem czy choćby podejmowanie się jakichkolwiek prac fizycznych. Zaś co do rekrutacji to zo Naqir po prostu nie mógł się spodziewać tego, co się stało, gdyż efekty rekrutacji przerosły najśmielsze oczekiwania. Widać setnicy tacy skuteczni byli albo po prostu zupełnym przypadkiem w mieście i okolicach pojawiło się tylu ludzi doświadczonych i zaprawionych wojną, którzy równie przypadkowo i nagle zostali bez zajęcia przynoszącego dochody, a z kolei bez dochodów nie mogli liczyć na jedzenie jako wolni, pozbawieni panów ludzie. W przeciągu sześciu dni prowadzenia rekrutacji obóz Ghiscarczyka zaczęły wręcz oblegać setki chętnych do przystąpienia w szeregi kompanii. Wszyscy bez wyjątku byli zdrowi i i wszyscy również bez wyjątku pozbawieni byli uzbrojenia nadającego się do walki w regularnej bitwie. Do Razhala należał wybór ilu przyjąć, a kwatermistrz poinformował go, że w sumie to daliby radę wszystkich wyżywić przez dłuższy czas. Może nawet uzbroić, gdyby wynegocjować dobrą ofertę od danej gildii.Night King
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5779
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Razhal zo Naqir on Pon Lip 27, 2020 3:06 pm

Od 20/05/10PZ do 09/06/PZ
Rozradowany obrotem spraw i skutecznością, z jaką przeprowadzono rekrutacje, Razhal uznał, że tak duża bitwa i w miarę stabilna sytuacja finansowa jego kompani, pozwala mu na zwiększenie jej rozmiaru i rekrutowanie sporej ilości nowych twarzy. Nakazał on zakup dwóch kolejnych galer a z ochotników, których zgłosili się na służbę, wybrania 285, którzy mieliby zasilić Tygrysa, jak i nowo zakupione statki. Wydał również rozkaz, by zakupiono sprzęt dla rekrutów, miał on nie odstawać od standardów reszty kompanii. W obawie przed ewentualnymi kradzieżami czy ucieczkami sprzęt wydawano im tylko na czas treningów. Ci ze starszych najemników, którzy nie byli zajęci leczeniami rannych czy pracami porządkowymi, mieli szkolić nowych, by do czasu opuszczenia Mantarys opanowali oni, chociaż podstawy walki w grupie. Razhalowi nie zależało na zyskaniu mięsa łukowego. Z chęcią przyjąłby nawet większą ilość ludzi, nie chciał jednak wydawać większej ilości złota na statki, a na tych, których posiadał, nie było więcej miejsca.

Choć był w trakcie poszukiwania nowego kontraktu, nakazał również, by powoli przygotować się do podróży w kierunku Tolos. Zakupie prowiantu na czas żeglugi i ewentualną kontrolę stanu statków, które mogły ucierpieć w trakcie bitwy. Głupio by było, gdyby nagle jeden z nich zaczął nabierać wody na otwartym morzu.


Ostatnio zmieniony przez Razhal zo Naqir dnia Wto Lip 28, 2020 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Lip 28, 2020 2:12 pm

Razhal zamówił kolejne dwie galery i na początku następnego księżyca do jego floty dołączyły Sęp i Pantera. W międzyczasie wynegocjowano zakup uzbrojenia od miejscowej gildii dla dwustu osiemdziesięciu pięciu ludzi. Niestety zapasy żelaza w mieście były nikłe ze względu na niedawne wysiłki wojenne i brak dostaw, więc tu zo Naqir przepłacił srogo. To też zajęło trochę czasu i dlatego na wpajanie nowym członkom kompanii kompletnych podstaw wojaczki było dosyć krótkie. Oprócz tego do dziewiątego dnia szóstego księżyca dziesiątego roku po Zagładzie Valyrii wyzdrowieli wszyscy żołnierze, jacy zostali ranni w czasie szturmowania miasta. Wtedy też dowódca dowódca Synów Harpii otrzymał raport od swoich oficerów informujący, że prowiant na drogę został zakupiony, a okręty poddane inspekcji. Nie znaleziono żadnych uszkodzeń, nawet na tej jednostce, która w czasie szturmu osiadła na mieliźnie i się przechyliła, więc nie było z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Wszyscy byli przygotowani do żeglugi.Night King
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5779
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Razhal zo Naqir on Sro Lip 29, 2020 5:50 am

10/06/10PZ
Kompania robiła się już znużona bezczynnością, dlatego wraz z dniem, w którym medycy przekazali Razhalowi wieści o tym, że wszyscy członkowie kompanii są zdatni do służby, wydał on rozkaz zwinięcia obozu i przygotowania się do wypłynięcia. Ludzie podekscytowani podróżą wykonali jego polecenia z godnym podziwu zapałem i jeszcze tego samego dnia wszyscy znaleźli się na statkach, które ruszyły w stronę Tolos. Nakazał również, by do ostatniej chwili mieć oko na świeżych rekrutów. Bał się dezercji. Kiedy znaleźli się już na pełnym morzu, oficjalnie wpisano imiona nowych członków do kronik, a także przekazano im sprzęt na własność. Teraz nie mieli już odwrotu, los kompanii stał się ich losem, a jej członkowie ich rodziną. Zo Naqir zaś, przez całą podróż zastanawiał się, jak spełnić ciążącą na nim przysięgę, która wciąż pchała go na wschód w rodzinne strony, gdzie nie czekał na niego nikt poza katem.
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Wschodnie przedpola Empty Re: Wschodnie przedpola

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach