Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zbrojownia

Go down

Zbrojownia Empty Zbrojownia

Pisanie  Hagritt on Czw Maj 28, 2020 11:28 pm

***
Hagritt
Hagritt

Liczba postów : 63
Data dołączenia : 29/04/2020

Powrót do góry Go down

Zbrojownia Empty Re: Zbrojownia

Pisanie  Hagritt on Czw Maj 28, 2020 11:37 pm

14 dzień 2 księżyca 10 PZ
Południe

W trakcie kolejnego, wolnego dnia od pracy, znudzony gajowy powędrował pod zbrojownię. Ku prawdzie mógł chwycić za narzędzia służby i pomagać na zamku, lecz wolał poświęcić się własnym umiejętnościom. Rudy lord nie powinien rościć żadnych pretensji zważając, że zamkowy kowal nadal nie wykonał swego zlecenia, toteż brodacz nie mógł robić tego, co do niego należało.
Wszedł zatem do magazynu o bliżej nieokreślonej wielkości i dalej nieokreślonym wnętrzu, by stanąć przed zbrojmistrzem o średnio nieokreślonym wyglądzie. Wpierw powitał go ciepłym, źle wymówionym słowem, by następnie przedstawić powód odwiedzin. Przedstawiać się nie musiał, gdyż chcąc czy nie, po zapachu był rozpoznawalny wśród wszystkich tutaj mieszkających osób. Niemniej, powodem wizyty było zapotrzebowanie na jeden łuk, który to gajowy chciał wykorzystać na własne potrzeby. Z dwóch powodów mu go wydano. Po pierwsze wyposażenie te nie było aktualnie używane, a ktoś musiał na nim ćwiczyć, po drugie Hagritt był w końcu wspomnianym gajowym, toteż łuk mu się należał, jak psu buda. Gdy zaś otrzymał to, czego zapragnął, podziękował skinieniem głowy i wyszedł. Ruszył następnie na mały placyk treningowy, by poddać się treningowi. Mimo, że nie miał własnego mistrza.

[z/t]
Hagritt
Hagritt

Liczba postów : 63
Data dołączenia : 29/04/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach