Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Asgar Darklyn

Go down

Asgar Darklyn  Empty Asgar Darklyn

Pisanie  Asgar Darklyn on Nie Maj 24, 2020 11:28 pm

Asgar Darklyn
Ród Darklyn
Stanowisko Lord Duskendale
Narodziny 28 dzień 8 księżyca 30 DZ
WyglądWygląd Asgara można opisać jednym słowem - przeciętny. Szczupły, średniego wzrostu mężczyzna o zwyczajnej twarzy kryjącej wszelkie emocje. Jego krótko ścięte, kruczoczarne niegdyś włosy oproszone są teraz kosmykami siwizny a twarz znaczą bruzdy zmarszczek zarówno przy piwnych oczach, jak i na czole i brodzie co sprawia, że wydaje się co najmniej dekadę starszy niż jest w rzeczywistości. Być może gdyby zdecydował się zapuścić brodę to chociaż część z oznak starzenia zostałaby zamaskowana, jednak Bogowie postanowili zakpić z niego i obdarzyli go niezwykle rzadkim, szczecinowatym i rudym owłosieniem na twarzy, toteż zmuszony jest regularnie się golić, przez co jego policzki są twarde a skóra na twarzy szorstka niczym ostrzałka do miecza a i nierzadko jakaś plama krwi zawita między uśmiechniętymi ustami a nosem. Głowa Darklyna osadzona jest na długiej, poznaczonej wiekiem szyi, która łączy ją z resztą przeciętnego ciała. Lord Duskendale jest raczej szczupłym mężczyzną, niezbyt umięśnionym, choć zimą zwykle z jego kaftana próbuje wyrwać się okrąglejszy brzuch, który jednak znika razem z topniejącymi śniegami. Cała sylwetka w trakcie oficjalnych spotkań zatopiona jest w szaty podkreślające status społeczny i fakt bycia lordem. Złoty łańcuch i pierścienie ozdabiające prawie każdy palec dłoni zdających się niknąć w luźnych rękawach atłasowych sukni. Oficjalne szaty nosi zwykle koloru żółto-czarnego z czerwonymi i białymi elementami  - kolorami swego rodu.
Zupełnie inny strój przywdziewa gdy spotkania czy wystąpienia kończą się. Zwykle zakłada szaty typowe dla marynarzy a gdy rusza w bitwę dzierży krótki miecz a ochrania go zbroja kolcza z herbem rodowym. Dopóki jest trzeźwy to krok jego jest pewny i szybki a wzrok skupiony. Gdy jednak jest pijany to krok jest niezwykle miękki i chwiejny a wzrok rozmyty. Głos jednak jest głęboki, nienaganny i opanowany w każdej sytuacji jakby stan upojenia był dla niego naturalny.


Ostatnio zmieniony przez Asgar Darklyn dnia Wto Maj 26, 2020 11:48 pm, w całości zmieniany 11 razy
Asgar Darklyn
Asgar Darklyn

Liczba postów : 55
Data dołączenia : 24/05/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach