Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czerwone Góry

Go down

Czerwone Góry Empty Czerwone Góry

Pisanie  Mistrz Gry on Czw Maj 21, 2020 7:45 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Czerwone Góry Empty Re: Czerwone Góry

Pisanie  Mistrz Gry on Czw Maj 21, 2020 8:18 pm

15-19/03/10PZ

Na ziemiach Pogranicza często przelewana jest krew. Od stuleci lordowie Ziem Burzy oraz Dorne zmagają się na tych ziemiach między sobą w niekończącej się serii mniejszych i większych starć, napaści oraz wypraw łupieżczych kierowanych w swoich znienawidzonych sąsiadów. Tym razem dopilnowanie by brutalnej tradycji stało się zadość wziął na swoje barki lord Dondarrion z Czarnej Przystani. Zebrawszy oddział swoich domowych rycerzy oraz zbrojnych ruszył na południe, prosto na ziemie należące do Wyl'ów.

Brak większych starć ostatnimi czasy musiał uśpić czujność Dornijczyków, których straże na granicy dały się zaskoczyć swoim północnym sąsiadom i szybko zostały pobite. Mając drogę stojącą otworem i względny spokój na pewien czas lord Dondarrion poprowadził swój oddział do napaści na kilkanaście dornijskich wiosek, które puścił z dymem. Dornijczycy próbowali stawić opór, aczkolwiek uzbrojeni w kije i widły wieśniacy wspierani czasami przez niewielkie oddziały patrolujących włości zbrojnych Wyl'ów nie były w stanie poradzić sobie z rycerzami z Czarnej Przystani.
Dondarrion miał wkrótce powrócić do swego zamku z łupami, usatysfakcjonowany z ilości przelanej, dornijskiej krwi. Lordowi Wyl tymczasem niewątpliwie daleko było do radości i nie można było wykluczać, że jego zemsta nadejdzie raczej prędzej niż później...Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach