Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wieża Rodu Crabb

Go down

Wieża Rodu Crabb Empty Wieża Rodu Crabb

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Maj 15, 2020 7:01 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5778
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wieża Rodu Crabb Empty Re: Wieża Rodu Crabb

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Maj 15, 2020 7:15 pm

Od 15 do 22 dnia, trzeciego księżyca,
dziesiątego roku po Zagładzie

W głowie Ser Crabba pojawił się interesujący projekt, w jaki sposób mógłby w rozruszać swoje ziemie, móc dostać mały zastrzyk gotówki, a także zrobić coś, żeby jego poddani mogli się trochę odprężyć, sam też pewnie chciał zakosztować trochę mniej monotonnego życia.
Postanowił więc rozpisać projekt urządzenia jarmarku, pod wdzięczną nazwą "Festiwal Krabów", w okolicy wioski, w której umieszczona była jego wieża. Wstępny plan był wręcz arcydziełem, Crabb pomyślał o wszystkim, jak również osobiście doglądał przygotowania. Dużą zasługę w tym miały jego umiejętności zarządzania, ale nawet pomimo tego, urzędnicy w wieży, byli pod wrażeniem sprawności starczego umysłu rycerza.
W końcu też nastąpiła długo wyczekiwana chwila, jeszcze przeddzień wydarzenia, zjechało się wielu kupczyków i wędrownych artystów, znaleźli się nawet jacyś wędrowni rycerze. We właściwy dzień jarmarku, przyszło bardzo wielu zwykłych ludzi, którzy zabawiani przez artystów oraz lokalnych wyrobników, mogli odpocząć od trudów dnia powszechnego i wypić wraz z przyjaciółmi dobre ale. Sam rycerz też korzystał z wydarzenia, choć może bardziej w bierny sposób, z racji cła, myta i innych opłat, do jego skarbca wleciała niezła sumka złota, która zwróciła mu koszty festiwalu, a nawet dała zysk.
Wydarzenie trwało cały tydzień, w międzyczasie przewinęło się wielu ludzi, liczonych w setkach, ale trzeba było to kiedyś zakończyć, pracy nie można było odkładać na wieczność. Dwudziestego drugiego dnia, większość kupców zwinęła swoje stragany i dziękując za gościnę, opuściła ziemię Ser Crabba i udała się w dalszą podróż.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5778
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach