Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziedziniec Tarbeck Hall

Go down

Dziedziniec Tarbeck Hall Empty Dziedziniec Tarbeck Hall

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Maj 12, 2020 8:08 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dziedziniec Tarbeck Hall Empty Re: Dziedziniec Tarbeck Hall

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Maj 12, 2020 8:24 pm

15/03/10PZ

Do rodowej siedziby ze swoich długich wojaży powrócił kuzyn lorda Tarbecka. W ciągu wielu miesięcy poza murami swego rodzinnego domu dane mu było zjechać równiny Reach, lasy Dorzecza i Burzy, a także górskie pastwiska Doliny Arrynów. Zwiedził również dwa Wolne Miasta - Pentos oraz Myr. Wędrówki te obfitowały w małe i duże przygody - poczynając od małych potyczek z góralami czy banitami, a na turniejach kończąc. Podczas podróży rycerz z Tabeck Hall spotkał wielu sobie podobnych wędrowców, a część z nich powróciła z nim do siedziby jego rodu by zaprzysiąc Tarbeckom swoje miecze.
Lord oczywiście przyjął swego drogiego kuzyna, który sam w sobie był sprawdzonym wojownikiem, z otwartymi ramionami i wyprawił małą ucztę powitalną dla niego oraz jego kompanów. Wszak nie codziennie mały oddział doświadczonych i dobrze wyposażonych, a co ważniejsze sprawdzonych już w polu przez krewniaka, rycerzy postanawia oddać się na lordowską służbę. Bieżący rok zapowiadał się całkiem dobrze dla rodu Tarbecków, a wszyscy jego członkowie mieli nadzieję, że dalej będzie układał się podobnie.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach