Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yandel Swann

Go down

Yandel Swann Empty Yandel Swann

Pisanie  Yandel Swann Nie Maj 10, 2020 8:14 pm

Yandel Swann 545px-House_Swann.svg
Yandel Swann
Yandel Swann

Liczba postów : 49
Data dołączenia : 12/03/2020

Powrót do góry Go down

Yandel Swann Empty Re: Yandel Swann

Pisanie  Edwyn Tarth Czw Maj 14, 2020 12:37 am







Szanowny Lord Yandel Swann

Szanowny Lordzie, piszę niniejszy list w sprawie mojej umiłowanej siostry, Jeyne Tarth, która jest już od jakiegoś czasu, w odpowiednim wieku do znalezienia małżonka. Myślę, że moglibyśmy połączyć nasze dwa wspaniałe rody węzłem małżeńskim, zaręczając moją siostrę, z Twym dobrym synem, Arrecem Swannem. Mam nadzieję, że propozycja mariażu, zostanie rozpatrzona pomyślnie. Życzę Lordowi i całej jego rodzinie zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Edwyn Tarth, Lord Wieczornego Dworu i Pan Szafirowej Wyspy.


Kruk powinien dolecieć 29.02.10. Pod imieniem i nazwiskiem, znajduje się odciśnięta pieczęć. Sam list jest napisany schludnie, na najlepszym papierze.
Edwyn Tarth
Edwyn Tarth

Liczba postów : 272
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Yandel Swann Empty Re: Yandel Swann

Pisanie  Edwyn Tarth Pon Sie 10, 2020 9:01 pm







Lord Yandel Swann

Drogi Lordzie, zgadza się, poznałem Cortnaya i wydaje się być prawym, dzielnym i walecznym mężczyzną, nieszczęśliwie, ja również muszę odrzucić tę kontrpropozycję, gdyż dawno temu obiecałem swej drogiej siostrze, że znajdę jej za męża jakiegoś dziedzica, a obietnic się nie łamie. Żeby zmniejszyć żal po odmowie, zapraszam szanownego lorda na Tarth po naszej kampanii, będziemy mieli wiele czasu na rozmowę gdyż wyraźnie czuję, że możesz mieć do mnie jakiś żal i jak najprędzej, chciałbym to wyjaśnić.

Z poważaniem.
Lord Edwyn Tarth, lord Szafirowej Wyspy.


list został wysłany 20.03
Edwyn Tarth
Edwyn Tarth

Liczba postów : 272
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Yandel Swann Empty Re: Yandel Swann

Pisanie  Mistrz Gry Nie Lis 15, 2020 6:02 pm

25/09/10PZ - Późną nocą przybędzie do Lorda Namiestnika kruk z Zielonego Kamienia. Wyspę zaatakowały okręty Dornijczyków oraz Tyroshyjczyków. Około sześciu dziesiątek jednostek, prawdopodobnie same galery wojenne o nieznanych dokładnie załogach.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Yandel Swann Empty Re: Yandel Swann

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach