Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Durwald Durrandon

Go down

Durwald Durrandon  Empty Durwald Durrandon

Pisanie  Durwald Durrandon on Sob Maj 09, 2020 6:18 pm

Durwald Durrandon
Ród Durrandon
Stanowisko Błędny Rycerz
Narodziny 13.06.13DZ
Wygląd Durwald jest mężem o pokaźnej posturze, mierzy sobie bowiem nieco ponad sześć stóp i trzy cale, waży natomiast trzynaście kamieni. Bary ma szerokie, kark jak u byka, a klatkę piersiową gęsto porośniętą przez czarne jak smoła włosie. Nazwać go można przystojnym, o kwadratowej szczęce i szorstkich, silnych dłoniach. Fryzurę ma krótką, zwykle pozostawioną w nieładzie, nos lekko garbaty, zapewne po złamaniu, usta za to pełne i różowe. Spod krzaczastych brwi spoglądają ciemnoniebieskie oczy, na myśl od razu przywodzące burzowe niebo. Nosi również brodę, elegancką, przystrzyżoną blisko twarzy, chociaż w pewnych miejscach widocznie nierówną, za co obwinić można przybory do golenia, w postaci ostrego noża. Jak na rycerza przystało, ciało pokryte ma bliznami, mniejszymi i większymi, najbardziej wyróżnia się jednak jedna, zdobiąca jego ramię, będąca pamiątką po toporze Żelaznego.
Zawsze chodzi wyprostowany, nawet w zbroi, nie zatraciwszy tego elementu książęcego wychowania. Co innego rzec można jednak o ubiorze, w którym stawia na funkcjonalność i matowe, nie rzucające się w oczy kolory. Lniana koszula pod przepasaną przez skórzany pasek, znoszoną  tuniką, proste jeździeckie bryczesy i wysokie buty, oraz ciężki płaszcz, chroniący przed żywiołami. Uzbrojenie to mieszanina części z innych ekwipunków: przeszywanica, kolcza koszula, napierśnik i hełm garnczkowy.


Ostatnio zmieniony przez Durwald Durrandon dnia Wto Maj 12, 2020 9:15 pm, w całości zmieniany 4 razy
Durwald Durrandon
Durwald Durrandon

Liczba postów : 219
Data dołączenia : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach