Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yandel Swann

Go down

Yandel Swann  Empty Yandel Swann

Pisanie  Yandel Swann on Czw Maj 07, 2020 9:37 pm

Yandel Swann
Ród Swann
Stanowisko Lord Kamiennego Hełmu; Rycerz
Narodziny 15.12.24DZ
WyglądYandel jest bardzo wysoki i szeroki w barach, jak przystało na człowieka z Ziem Burzy, choć nie może równać się z niektórymi rodakami. Mimo nawojowania się trochę w swoim życiu to wiek, uczty i podjadanie z zamkowej kuchni sprawiły, że z czasem, mimo wszelkich chęci, dorobił się niewielkiego brzuszka. Swoje długie po kark, ciemne włosy, które najczęściej zaczesuje do tyłu, oraz brodę stara się regularnie pielęgnować, by nic się w nich nie zalęgło i by nie wyglądać jak jakiś dzikus. Spod krzaczastych brwi wyglądają z ciekawością ciemnozielone oczy w których czai się niebezpieczna iskierka.
Będąc w domu zakłada wygodne stroje ze skóry i wełny, jednak przyjmując gości lub odwiedzając innych lordów ubiera się w stroje w rodowych barwach, a to płaszcze obszyte srebrnogłowiem, kaftany, kamizelki lub szaty podobne w kroju do tych noszonych przez maesterów. Srebrne pierścienie ozdobione obsydianem, naszyjnik z ogniwami w kształcie łabędzi z białego złota i czarnego żelaza lub broszę z kości słoniowej i onyksu zakłada tylko na wyjątkowe okazje. Nie rozstaje się tylko z bransoletą z bursztynów z Deszczowego Lasu, którą nosi na prawym nadgarstku. Do bitwy zakłada czarny pancerz płytowy o białych zarękawiach, a na głowę chroni białą saladą ozobioną czarnymi skrzydłami.
Yandel Swann
Yandel Swann

Liczba postów : 50
Data dołączenia : 12/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach