Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Razhal zo Naqir

Go down

Razhal zo Naqir Empty Razhal zo Naqir

Pisanie  Razhal zo Naqir on Czw Maj 07, 2020 8:24 pm

Razhal zo Naqir
Ródzo Naqir
StanowiskoKapitan najemników
NarodzinyPiąty dzień, czwartego księżyca 30 DZ
WyglądOgromny, zarośnięty i głośny jak rozwścieczony niedźwiedź. Wystarczy jedno spojrzenie rzucone w stronę Razhala, by rozpoznać w nim wojownika. W życiu nie spotkał wyższego od siebie, a tych, którzy dorównywali mu siłą lub go przewyższali, może zliczyć na palcach jednej ręki. Przemierza świat, plądrując i mordując już od kilkunastu lat, jego twarz nie zatraciła jednak szlachetnego sznytu, który nabył jeszcze jako szlachcic w miastach Ghis. Wydatny nos i ciemne jak studnie oczy, o spojrzeniu jasno pokazującym, że nawet jako dowódca bandy paskudnych najemników wciąż jest on błękitno-krwistym. Przyzwyczajony do rozkazywania niepokornym żołnierzom i przekrzykiwania bitewnego zgiełku, zwykł poprzedzać swe przybycie donośnym głosem. Tak by jego przeciwnicy, jak i przyjaciele słyszeli, że się zbliża, jeszcze przed tym, jak go zobaczą. Poza tym, jakim się urodził, ma też wiele nabytych cech wyglądu. Całe jego ciało jest usiane pamiątkami przebytych bitew. Jego piersi zdobi zaś tatuaż przedstawiający Harpie, symbol przynależności do kompanii, taki sam jak u wszystkich innych jej członków. Uwielbia się śmiać, a uśmiech znika z jego twarzy tylko w nielicznych sytuacjach, nawet do bitwy idzie z pieśnią.

Odziewa się stosownie do pełnionej roli, w zbroję, oczywiście nie zbroję płytową w westeroskim tego słowa znaczeniu. W czasie obozowania nosi on jedynie cięnką i nie krępującą ruchów zbroje skórzaną, zaś ruszając do bitwy przywdziewa nieco wytrzymalszą ale wciąż nie krępującą kolczugę i brygantynę. Najbardziej charakterystycznym elementem jego ubioru jest karmazynowa peleryna, wyznacznik jego rangii i pochodzenia.


Ostatnio zmieniony przez Razhal zo Naqir dnia Sob Maj 16, 2020 4:23 pm, w całości zmieniany 19 razy
Razhal zo Naqir
Razhal zo Naqir

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 07/05/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach