Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Melody Grafton

Go down

Melody Grafton Empty Melody Grafton

Pisanie  Melody Grafton on Sro Kwi 15, 2020 7:49 pm

Melody Grafton
Ród Grafton
Stanowisko Siostra Lorda Gulltown
Narodziny 10/02/7 DZ
WyglądMelody to drobna i niska dziewczyna. Posiada wąskie ramiona, szerokie biodra i trochę małe piersi. Na udzie ma średniej wielkości bliznę. Włosy ma rude, jakby lekko wyblakłe. Od niedawna są krótkie, ponieważ zaczęły jej przeszkadzać. Natomiast brwi są - w przeciwieństwie do zwyczajowego rudzielca - widoczne i to dosyć mocno, ale nie krzaczaste. Nos posiada mały i zgrabny. Oblewają go piegi, tak samo jak i policzki, ramiona i plecy, chociaż na dwóch ostatnich są one ledwo widoczne. Oczy są największym atutem dziewczyny. Są duże, ich kolorem jest dosyć jasny brąz, ale przenikają go silne i ciemniejsze odcienie. Wokół nich występują szarości, ponieważ tak już ma i też trochę się nie wysypia, wymykając się co jakiś czas. Usta natomiast posiada normalne - ani za duże, ani za małe.
Najczęściej zakłada na siebie ciemne ubrania, szczególnie nocą. Niegdyś nosiła suknie, teraz wybiera znacznie wygodniejsze odzienie, którym są skórzane spodnie i jakaś ciemna czy jasna koszula. Nie jest przeciwko noszeniu sukien, ale zazwyczaj jej przeszkadzają. Sama nie do końca potrafi je dobierać, ale za to uwielbia czesać się różnorako. Nie przeszkadzają jej w tym nawet krótkie włosy.
Melody Grafton
Melody Grafton

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach