Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziedziniec Snakewood

Go down

Dziedziniec Snakewood Empty Dziedziniec Snakewood

Pisanie  Waymar Lynderly on Nie Kwi 12, 2020 2:08 am

***
Waymar Lynderly
Waymar Lynderly

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 26/03/2020

Powrót do góry Go down

Dziedziniec Snakewood Empty Re: Dziedziniec Snakewood

Pisanie  Waymar Lynderly on Nie Kwi 12, 2020 2:09 am

Dziesiąty dzień pierwszego księżyca, dziesiątego roku po Zagładzie


Od jego "przygody" w lesie minęło już kilka dni. Nie znaczyło to jednak, że w jakimkolwiek stopniu ochłonął bądź zarzucił plany, które narodził się w jego głowie w czasie jej trwania. Zamierzał wyplenić bandycką zarazę z ziem Snakewood raz a dobrze. Rozkazał Sir Donnalowi powołanie pod broń dwudziestej części poborowych, dodatkowo przydzielił do tego zadania część zbrojnych stacjonujących w zamku, Rufusa oraz łowieckie ogary. Część najbardziej obiecujących poborowych miała zostać na stałe wcielona do zamkowej straży i przeszkolona do walki. Ich zadaniem było wyłapanie każdego bandyty, czy banity na jego ziemiach. Każdy pochwycony rozbójnik miał być wieszany na przydrożnym drzewie, jako przestroga dla innych mu podobnych. By zachęcić swych ludzi, oznajmił, że oferuje nagrodę za głowę herszta bandy, która porwała Juliena, a także pomniejszę nagrody za każdego powieszonego bandytę. Wiedział, że nagroda przyciągnie oszustów, tych również nakazał wieszać, by odstraszyć innych, którzy zwietrzyliby w tym łatwy zarobek. Równolegle z polowaniem na bandytów ruszył projekt zlecony maestrowi Jorrelowi, a także przygotowania do wyjazdu na turniej.

tudududu:
Żołnierskie oko do wybrania najbardziej obiecujących poborowych, część zbrojnych to znaczy 30
nagroda za herszta, to równowartość okupu którego żądał za Juliena, za pomniejszych bandytów minimalne sumy w srebrze
Waymar Lynderly
Waymar Lynderly

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 26/03/2020

Powrót do góry Go down

Dziedziniec Snakewood Empty Re: Dziedziniec Snakewood

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Kwi 12, 2020 2:36 am

13 dzień, pierwszego księżyca,
dziesięć lat po zagładzie

Już tydzień po wydaniu rozkazów, pojawiły się pierwsze rezultaty. Rufus był inteligentnym łowczym, znającym się na swojej robocie, a mając do pomocy ogary, wytropienie bandytów nie było dla niego niczym ciężkim. Zrobił to już w pierwszy dzień po wystosowaniu polecenia swojego lorda, teraz wystarczyło zaczekać na poborowych i można było dokonać obławy.
Według raportu żołnierze dotarli najpierw do bandy bandytów niejakiego Robyna, a następnie bandy Andreja. Ironicznie, bandyci zostali napadnięci i po krótkiej walce pokonani. Starcie nie trwało długo, zaledwie dwadzieścia minut. Żołnierze Snakewood złapali dwie bandy przy sobie, akurat musieli mieć jakieś spotkanie. Zaczęło się od strzały w oku Andreja, a potem już się potoczyło. Bandyci pomimo braku dobrego uzbrojenia radzili sobie bardzo dobrze, zabijając i raniąc kilku zbrojnych, którzy nie wykazali się podczas walki, byli po prostu przeciętni. O niebo lepiej radzili sobie zwykli poborowi, którzy to głównie przyczynili się do wygrania walki. Po wzięciu na spytki tych, co przetrwali, żołnierze Waymara dowiedzieli się, że trzecia banda należy do niejakiego Fletona, przybył on niedawno na te ziemie i w zasadzie nie wiedzieli o nim nic więcej. Był dla nich konkurencją. Po torturach bandyci zostali powieszeni, a ich ciała ozdabiały co częściej odwiedzane trakty na ziemiach lorda Lynderly.Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5778
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dziedziniec Snakewood Empty Re: Dziedziniec Snakewood

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach