Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

#11 - Wielkanoc 2020

Go down

#11 - Wielkanoc 2020 Empty #11 - Wielkanoc 2020

Pisanie  Ojciec on Sob Kwi 11, 2020 6:55 pm

Polowanie Wielkanocne

Zbliża się Wielkanoc i wszyscy szykujemy się do spędzenia czasu z rodziną. Sprzątamy dom, szykujemy makowiec, malujemy jajka. Wielkanoc oznacza też jednak większą aktywność królika wielkanocnego!
Tym razem postanowił zawitać na nasze forum. W ciągu ostatniego tygodnia chodził po naszych postach i zostawiał w postach różne smakołyki wielkanocne - jajka, zajączki i króliczki. Zgodnie z tradycją wielkanocną dzisiaj zaczynamy wielkanocne polowanie.
Do wtorku możecie szukać ich w postach Mistrza Gry i wszystkich postaci, prowadzonych przez Mistrzów Gry. Ten kto znajdzie najwięcej niespodzianek (liczonych od sztuki, a więc w jednym poście może ich być kilka!) dostanie 15 Punktów Doświadczenia; drugi na mecie otrzyma 10, a trzeci - 5.  Aby wziąć udział w grze, należy podesłać linki do odpowiednich postów na konto Mistrza Gry.


Powodzenia i miłej zabawy Razz
Ojciec
Ojciec

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 12/03/2018

Powrót do góry Go down

#11 - Wielkanoc 2020 Empty Re: #11 - Wielkanoc 2020

Pisanie  Maester on Sro Kwi 15, 2020 9:15 pm

Polowanie Wielkanocne - Wyniki

Oto wyczekiwane wyniki zaciekłego polowania wielkanocnego. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką determinacją by odnaleźć wszystkie jajka, zające i króliki, aczkolwiek zwycięzca łowów mógł być tylko jeden.

Podium:
  • Laena Vaelaros - Nagroda 15PD
  • Roderick Blackwood - Nagroda 10PD
  • Aerom Drumm - Nagroda 5PD


Chcielibyśmy  podziękować wszystkim uczestnikom i liczymy, że podczas następnego konkursu wykażecie równą, albo nawet większą aktywność!  
:jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca::jeraniowca:
Maester
Maester
Kronikarz

Liczba postów : 253
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach