Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Thrugg

Go down

Thrugg Empty Thrugg

Pisanie  Thrugg on Nie Kwi 05, 2020 12:54 am

Thrugg
Ród -
Stanowisko Najemnik / Podróżnik
Narodziny 04/06/32DZ
Wygląd Thrugg jest Ibbeńczykiem średniego jak na swój lud wzrostu - mierzy sobie metr sześćdziesiąt - o typowej dla mieszkańców Ib posturze odznaczającej się szeroką piersią oraz barami. Umięśniona i odpowiednio zabezpieczona przed mrozem warstwą tłuszczyku sylwetka wraz z wzrostem nadają mu wygląd przypominający baryłkę. Bardzo włochatą, cuchnącą często piwskiem, burkliwą baryłkę. Do baryłki tej dołączone są dwie długie i krzepkie ręce oraz krótkie, grube nogi idealne do sprintów na krótkich dystansach.
Twarz Thugga zdobi gęsta, czarna broda oraz wąsy wyrastające pod dużym, kartoflastym nosem. Jego małe, ciemnobrązowe oczy są głęboko osadzone, umieszczone pod ogromem krzaczastych brwi. Masywna szczęka najemnika, typowa dla Ibbeńczyków, skryta jest pośród gąszczu włosów. Czasami kiedy się wyszczerzy spośród brody wynurzają się dwa rzędy dużych, kwadratowych zębów, trochę pożółkłych. Czubek głowy goli na łyso, aczkolwiek kark i tył łepetyny porastają gęsto włosy zlewające się razem z brodą w prawdziwą grzywę, spośród której wynurza się jego czerep.
Skórę, jak to Ibbeńczyk, ma niezwykle bladą i pokrytą licznymi, ciemnoniebieskimi żyłami. Nie jest ona jednak dobrze widoczna, ponieważ większą częśc ciała Thrugga pokrywa gęsto gruba, czarna szczecina. Jednak nawet to wspaniałe i obfite owłosienie nie jest w stanie w pełni ukryć jego masywnego członka, kiedy zdarzy mu się być całkiem gołym.

Thrugg
Thrugg

Liczba postów : 36
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach