Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rhaegar Valearos

Go down

Rhaegar Valearos Empty Rhaegar Valearos

Pisanie  Rhaegar Vaelaros on Czw Mar 19, 2020 5:25 pm

Rhaegar Valearos
Ród Valearos
StanowiskoPoszukiwacz przygód, wędrowny kaznodzieja.
Narodziny19.03.17 PZ
WyglądPatrząc na Rhaegara, widzi się mizernego młodzieńca, który nie ma pod ubraniami żadnych mięśni. Wrażenie to jest prawdziwe i choć nie jest za silny, to nadrabia to innymi cechami. Pomimo faktu, że pochodzi z Włości, nie charakteryzuje się szczególną urodą. Jest przeciętniakiem wśród swoich. Jak cały jego lud, nosi białe włosy, sięgające mu do przedramion. Przód jest często bardzo uciążliwy i zdarza się, że jeśli ich nie zepnie, to zasłaniają mu oczy. Co w decydującej części sprawia, że wyróżnia się mniejszą urodą od swoich pobratymców, to lekko wysunięta do przodu twarz, oraz duże usta, które jednak dla innych mogą być atrakcyjne. Jego oczy są purpurowego koloru, a nad nimi rozcierają się dokładnie wyregulowane białe brwi. Po osiągnięciu pewnego wieku postanowił przekłuć sobie też pewne miejsca na twarzy, takie jak; usta, łuk brwiowy oraz uszy. Cerę ma bladą i nieskazitelną, a to dzięki zręcznym zabiegom najlepszych medyków w znanym świecie, dzięki którym choroby w dzieciństwie, zanim się na dobre zaczęły, zostały powstrzymane. Jedyną rzeczą, zakłócającą blask jego skóry, jest ślad po ranie kłutej w okolicy piersi.
Na co dzień ubiera się w kolorowe szaty, czarne buty na obcasie oraz purpurowy płaszcz. Do walki staje w średniej zbroi, to jest w zdobionym w purpurę onyksowym napierśniku, pokolorowanym przez arcymistrzów z Qohoru, oraz barbutą o podobnych barwach.


Ostatnio zmieniony przez Rhaegar Valearys dnia Sro Mar 25, 2020 2:41 pm, w całości zmieniany 4 razy
Rhaegar Vaelaros
Rhaegar Vaelaros

Liczba postów : 84
Data dołączenia : 19/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach