Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rickard Tarth

Go down

Rickard Tarth Empty Rickard Tarth

Pisanie  Rickard Tarth on Czw 19 Mar 2020 - 1:42

RICKARD TARTH
Ród Tarth
Stanowisko Brat lorda Tartha, Ser
Narodziny 25.10.14 DZ
WyglądPrzeszło dwudziestoletni mężczyzna, wysoki na sześć stóp i ważący lekko poniżej stu kilogramów. Sylwetka przyzwoita, wskazująca na zamiłowanie do aktywności fizycznej, w szczególności siłowej. Lekki brzuszek zdradza jednak, że poza mieczem, ten rycerz lubi także pomachać łyżką i zajrzeć do kufla.
Całe ciało tego człeka pokrywają blizny - od broni, ognia a także przyborów kuchennych. Właściwie rzec można, iż Rickard to jedna wielka, paskudna blizna. Najgorsza zaś w tym wszystkim jest głowa, całkowicie poparzona, wyglądająca jak dziecko dwóch zgniłych awokado i to takie zrobione ze złością. Jakby zaś tego było mało, to nosi jeszcze głęboką bliznę, zaczynającą się na prawej kości policzkowej a idącą po skosie aż do podbródka. Całe to "piękno" jego lica skutecznie odwraca uwagę obserwujące i mało kto w ogóle pamięta, że wojak ten ma pociągłą twarz, że jego głęboko osadzone oczy są w kolorze niebieskim, zaś nos lekko orli.
Odziewa się w lniane lub bawełniane ubrania, dobrze wykonane. Zazwyczaj jednak okrywa to pancerzem, na który składają się przeszywanica, kolczuga, wzmocnione plecionką kolczą nogawice a także ciężka, qohorska zbroja, czyli jedyna rzecz na jakiej mu zależy.


Ostatnio zmieniony przez Rickard dnia Nie 22 Mar 2020 - 18:39, w całości zmieniany 4 razy
Rickard Tarth
Rickard Tarth

Liczba postów : 222
Data dołączenia : 10/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach