Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Laena Vaelaros

Go down

Laena Vaelaros Empty Laena Vaelaros

Pisanie  Laena Vaelaros on Sro Mar 18, 2020 10:28 pm

Laena Vaelaros
Ród Vaelaros
Stanowisko Głowa rodu Vaelaros
Narodziny 04/09/05 DZ
WyglądPanna Valearos z pewnością zwróci na siebie uwagę nawet w tłumie osób z valyriańską krwią, a tym bardziej w innych zakątkach świata. Platynowe, długie włosy mogą być obiektem zazdrości nawet wśród innych posiadaczy tego koloru, podobnież duże, fiołkowe oczy, które niemal hipnotyzują gdy w nie spojrzeć. Z jej twarzy praktycznie nigdy nie schodzi uśmiech, acz w zależności z kim rozmawia może on oznaczać bardzo wiele rzeczy. Jej usta zresztą zawsze zwracają uwagę, duże i pełne, zazwyczaj pomalowane są szminką o ciemnoczerwonej barwie, ale czasami zdarzają się inne, nader krzykliwe kolory. W przeciwieństwie do westeroskich panien nie ogranicza się w przekłuwaniu uszu w standardowy sposób i kolczyki ma niemal na całej długości lewego ucha, uwielbia też duże nausznice. Chociaż rysy ma delikatne, a twarz określić by można niemal jako słodką ognik w oczach podpowiada, że jest to tylko zmyłka.
Gdyby ktoś nie zauważył jej jeszcze z racji wyżej wymienionych cech oraz energicznego, szybkiego kroku, zawsze może pomóc wzrost, który sięga niemal sześciu stóp. Można powiedzieć, że podkreśla on smukłość sylwetki, a i Leana wie jak swoje atuty podkreślić. Nie chodzi zresztą w byle czym. Ubrania projektowane ma przez osobistego, przeznaczonego do tego niewolnika, szyte są na zamówienie w jednym tylko egzemplarzu, zawsze z materiałów najwyższej jakości. I chociaż sukien ma całe szafy bywają okazje, kiedy nie są one zbyt praktyczne. Na takie okazje ma zaprojektowane przypominające bardziej męskie odzienie, znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze oraz pasujące do tego wysokie, skórzane buty. Bez względu na to którą opcję ubioru wybierze zawsze towarzyszy mu również biżuteria, co najwyżej zmienia się nieco jej ilość i wielkość.
Laena Vaelaros
Laena Vaelaros

Liczba postów : 74
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach