Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Korytarz

Go down

Korytarz Empty Korytarz

Pisanie  Lauryn Serrett on Sro Mar 18, 2020 4:04 pm

Jeden z wielu korytarzy w Casterly Rock. Pozbawiony jakichkolwiek zbędnych dekoracji, z kilkoma kolumnami odsłaniającymi widok na wewnętrzny dziedziniec, nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród swych bliźniaczych braci.

Korytarz Digital-art-castle-window-arch-interior-wallpaper-thumb

Ostatnio zmieniony przez Lauryn Serrett dnia Sob Mar 21, 2020 1:57 am, w całości zmieniany 4 razy
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Liczba postów : 78
Data dołączenia : 12/03/2020

Powrót do góry Go down

Korytarz Empty Re: Korytarz

Pisanie  Lauryn Serrett on Sro Mar 18, 2020 4:05 pm

03/01/10 PZ
W Casterly Rock bywała stosunkowo często. Lord Serrett - chociaż nie należał do osób, którym zależało na utrzymywaniu dobrych relacji z rodziną - miał w zwyczaju zabierać w podróże żonę i dzieci. Lauryn nigdy na to nie narzekała - dzięki tym wycieczkom była w stanie poznać ludzi, którzy w przyszłości mogli jej w jakiś sposób pomóc. Problem zaczął się wraz z śmiercią jej niedoszłego narzeczonego - wtedy to zaczęła przypuszczać, że ojciec przestał martwić się o znalezienie jej odpowiedniego kandydata i brał ją ze sobą z przyzwyczajenia. Może dlatego wśród ludzi zamieszkujących Casterly Rock czuła się tak... nieswojo? Raczej unikała spotkań z przypadkowo napotykanymi osobami, tłumacząc się sprawą, która nie cierpi zwłoki.
Kiedy jednak masz do czynienia z dziedzicem Krain Zachodu, nie wypada użyć tak słabej wymówki. Tommen Lannister, choć młody, miał w posiadaniu więcej niż większość szlachetnie urodzonych w Westeros. Poza tym należał do grona osób, które darzyła szczerą sympatią. Nawet jeśli nic nie mówił, to zarażał ją pozytywną energią.
— Książę. — powiedziała, gdy znalazł się dostatecznie blisko. Ukłoniła się delikatnie, upewniła się, że ten nie zamierza odejść i wtedy rozpoczęła rozmowę. — Zdaje mi się, że odkąd tutaj przyjechałam, nie mieliśmy okazji dłużej porozmawiać? — zagadnęła z delikatnym uśmiechem. W istocie, nie mieli, ale nie przebywała tam też zaskakująco dużo. Przyjechali zaledwie dzień wcześniej, ojciec miał chyba coś do załatwienia, a ona mogła cieszyć się czasem spędzonym w Casterly Rock. Zawsze to jakieś oderwanie od szarej rzeczywistości.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Sro Mar 18, 2020 9:26 pm

Tommen złożył dokładnie kartkę, którą jeszcze przed chwilą w całkowitym skupieniu czytał i spojrzał w stronę, z której dochodził znajomy głos. Widząc Lauryn, zatrzymał się i poczekał, aż ta podejdzie dostatecznie blisko. –  Witaj lady Serrett – przywitał się z kobietą i schował kartkę w kieszeń swojego surduta. – To prawda, trafiłaś pani na zły moment, wyruszam jutro odwiedzić każdego z lordów Zachodu. – zrobił pauzę – Miałem nadzieje odwiedzić was w niedalekiej przyszłości w Silverhill, ale ubiegliście mnie wraz ze swym ojcem – uśmiechnął się szczerze do dziewczyny – Jak minęła wam podróż? Czy coś ciekawego wydarzyło się podczas niej? Był naprawdę ciekawy  opowieści kobiety, lecz zaczęli rozmowę należało gdzieś wygodnie usiąść. Rozejrzał się po korytarzu w poszukiwaniu jakieś ławy.  – Może usiądźmy – zaproponował wskazując kamienną ławkę i ruszając w jej stronę.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 82
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Czw Mar 19, 2020 5:58 pm

Dziedzic Zachodu wyraźnie pragnął zawczasu umocnić swą pozycję w Westeros. To dobrze – lojalny wasal to dobry wasal, a między innymi dzięki takim podarunkom był on w stanie zdobyć sympatię poddanych. Wszak każdy był do kupienia, prawda? Owszem, prezenty to dobry gest, ale chciwi ludzie na pewno traktowali je trochę inaczej.
— Oczywiście. — odparła i podążyła za młodym Lannisterem w kierunku ławy, na której też spokojnie zajęła miejsce. — Właściwie to nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Może to dobrze? Lepiej spędzić wędrówkę spokojnie, niż napotkać jakiekolwiek kłopoty. — odpowiedziała w końcu. Następnie przyjrzała się przez chwilę młodemu i kontynuowała rozmowę. — Zdobycie odpowiednich podarunków musi być naprawdę ciężkim zadaniem. Ilu ludzi, tyle upodobań... Jestem jednak pewna, że świetnie sobie z tym poradzisz, książę. Masz już jakieś pomysły? Jeżeli jakkolwiek ci to pomoże, książę, to moja ciotka, Lady Prester, przepada za kolorem czerwonym. — powiedziała, a w jej oku błysnęła pewna iskierka.  Może dziedzic potrafił tę wiedzę w jakiś sposób wykorzystać?
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Sro Mar 25, 2020 9:36 pm

Tommen słuchał z zaciekawieniem młodej kobiety – Tak to bardzo dobrze, że nic was nie spotkało po drodze. – Przytaknął na słowa Lauryn. – Oj tak ciężka to praca, choć mam już większość podarków, a reszta dostanie prezenty, które przypadną do gustu każdemu, chyba że zdobędę informacje od innych lordów, wtedy będę się starał zdobyć odpowiedni podarek.- Na kolejne słowa kobiety uśmiechnął się na kolejne informacje. -  Dziękuje za pomoc, na pewno zapamiętam i odpowiednio wykorzystam. A wasz ojciec ? Co by chciał dostać ? – Po otrzymaniu informacji, zamyślił się na chwile, po chwili uśmiechnął się szeroko i spojrzał dziewczynie w oczy. – Wasza pomoc musi być wynagrodzona, więc proście, o co chcecie, a gdy was odwiedzę, dostaniecie to. – Patrzył na kobietę wyczekująco, ojciec obiecał pokryć wszystkie koszty, więc nie martwił się o pieniądze.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Pią Mar 27, 2020 12:09 am

Tak naprawdę nie miała pojęcia co chciałby otrzymać jej ojciec. Nie rozmawiała z nim o zbyt wielu rzeczach, prawie go nie znała, więc udzielenie odpowiedzi na pytanie mogło okazać się niemożliwe. Zresztą, Lord Serrett prezentował się w jej oczach jako osoba tak obojętna i zamknięta na świat, że chyba nie miał żadnych zainteresowań!
— Pan ojciec uwielbia czytać. Potrafi spędzać w bibliotece długie godziny, może to ci jakoś pomoże, panie. — wymyśliła na poczekaniu, bo ojciec faktycznie dużo czytał, ale chyba głównie pergaminów związanych ze sprawami Silverhill.
Pytanie o podarunek w pewnym sensie ją zaskoczyło. Pomyślała chwilę, po czym stwierdziła, że doskonale wie o co mogłaby prosić - zapytanie o nią nie było ani niekulturalne ani chciwe. A Lauryn - chociaż do najskromniejszych nie należała - postanowiła wymyślić sobie prezent, który dla dziedzica Zachodu mógł okazać się śmieszny.
— Och, myślę, że najlepszym podarunkiem będzie jedna czerwona róża. — uśmiechnęła się nieśmiało, bo mogło wydać mu się to głupie. — Zakładam, że w drogę wyruszasz już niedługo, panie? — dopytała szybko.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Sob Mar 28, 2020 1:04 am

- Na pewno się przyda, jestem bardzo wdzięczny za waszą pomoc – Odpowiedział, choć nie wiedział, czy nie zakupił już podarunku dla lorda Serretta. Tommen postanowił jesz raz sprawdzić listę podarków oraz informacje, które zdobył w przeciągu tych paru dni. Na prośbę o róże uśmiechnął się. – Czerwona róża do Silverhill, oczywiście, że twoje życzenie zostanie spełnione. – Nie był to wielki problem, wydał w przeciągu tych dni sporo złotych monet, a ten podarek był tylko kroplą w morzu. – Owszem wyruszam wraz z moimi ludźmi już jutro rano. Najpierw odwiedzę Stackspear potem Crakehall i pojadę dalej, wasz zamek jest czwarte na mojej liście, jeśli nie będę zmuszony zmienić moich planów. A ty pani, kiedy wracasz do Silverhill ? Macie zamiar jeszcze odwiedzić jakieś miejsca nim wrócicie ? – Zapytał zaciekawiony – Lady mam jeszcze pytanie znacie Lady Reyne? – Pamiętał niedawną rozmowę z ojcem i chciał poznać osobę, o którą miałby się starać.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Sob Mar 28, 2020 11:09 pm

— Wydaje mi się, że niedługo będziemy szykować się do powrotu. I nie sądzę, że pan ojciec planuje jakiekolwiek odwiedziny, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. — odpowiedziałą spokojnie, chociaż doskonale wiedziała, że lord Silverhill wcale by jej o swych zamiarach nie poinformował.
Pytanie o Elyanę Reynę w pewnym stopniu ją zaskoczyło. Czyżby młody książę widział w niej osobę godną zainteresowania? Cóż, była dziedziczką Castamere, pewnie rzeczywiście warto było zwrócić na nią uwagę. Na szczęście mogła powiedzieć o niej kilka słów.
— Owszem, miałam przyjemność ją poznać. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że spędziłyśmy w swoim towarzystwie stosunkowo dużo czasu. — zaczęła spokojnie, bo rzeczywiście, jako dzieci często rozmawiały. Później – gdy lord Reyne zachorował – widywała się z nią rzadziej, ale wciąż dzieliła z nią kilka miłych wspomnień. Elyana była miła i niezwykle odpowiedzialna; gdyby Tommen rzeczywiście zechciał pojąć ją za żonę to trafiłby na najlepszą kandydatkę w Westeros. — Jej też planujesz sprawić prezent? — dopytała.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Nie Mar 29, 2020 5:59 pm

- Prezent? Wiele zależy od tego co się dowiem o niej. – Zamyślił na chwile. – Ojciec zasugerował ją jako jedną z dobrych kandydatek, ale jest to tylko sugestia. Z tego, co wywnioskowałem z rozmowy to nawet nie myślał o tym i rzucił ten pomysł mimochodem. – Przeczesał ręką włosy i uśmiechnął się. – Dlatego ja się muszę tym zająć, być może będzie trzeba szukać kandydatki za granicami królestwa. Może jakaś księżniczka z Reach, by zakopać topór wojenny i poprawić nasze stosunki. – Zrobił zmieszana minę, za wiele powiedział, jego problemy są tylko jego – Mniejsza lady, czy możesz mi powiedzieć o niej więcej ?
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Nie Mar 29, 2020 8:06 pm

Jej przypuszczenia okazały się prawdziwe, bo Elyana Reyne rzeczywiście okazała się jedną z kandydatek na książęcą małżonkę. Tommen był jednak młody i jak słusznie zauważył, miał wiele czasu na znalezienie odpowiedniej partnerki.
— Jestem pewna, że drogi król wybierze ci możliwie najlepszą kandydatkę w Westeros, książę. Dobrze jednak, że sam o tym myślisz, to bardzo dojrzałe. — stwierdziła z pewnym smutkiem w głosie. Sama chciałaby zostać czyjąś żoną, najlepiej dziedzica jakiegoś znanego Zachodniego rodu, ale na razie na żadne śluby się nie zapowiadało. Może i na szczęście? Mogła korzystać z młodości, przy okazji słuchając o planach matrymonialnych związanych z jej rówieśniczkami. Między innymi Elyaną Reyne, która w przyszłości miała szansę zostać najważniejszą damą na Zachodzie, a Lauryn postanowiła jej to ułatwić. — Och, gdybym chciała wymienić wszystkie pozytywne cechy lady Elyany, musiałabym spędzić przy tym wiele godzin. W przyszłości jednak, zdaje mi się, sam je poznasz, książę. — wyjaśniła, ale nie chcąc zostawiać go z tak niewielką ilością informacji, kontynuowała temat. — Jest odpowiedzialna i już teraz sprawnie zarządza rodzinnymi włościami. Poza tym, o ile się nie mylę, przepada za polowaniami i bierze w nich czynny udział. — dokończyła.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Wto Mar 31, 2020 2:07 am

- Dziękuje lady, ale mylisz się co do mnie, robię to, bo nikt inny tego nie zrobi. Od ojca nauczyłem się, że jeśli sam czegoś nie zrobisz, to nikt za ciebie tego nie zrobi. – Spochmurniał, nic nie mogło być proste z ojcem, wszystko rób sam i dowiedz się sam. Czy aż tak musiał utrudniać swojemu dziecku? Nim owładnęły go, jeszcze gorszę myśli, wrócił do siebie uśmiechając się – To bardzo ciekawe co mówisz lady. Naprawdę dziękuje Ci za wsparcie. – Uśmiechnął się szczerze do dziewczyny, naprawdę był jej wdzięczny, nic nie utrudniała, odpowiadała na pytanie, choć informacje o Elyane Reyne mogły być bardziej obszerne to i tak to, co usłyszał, było wystarczające. – Lady tak mówimy o moich problemach, a ty masz już swojego wybranka ? Zapewne tak urodziwa dama z dobrego domu nie powinna mieć problemów ze znalezieniem, odpowiedniego kandydata. Może warto rozejrzeć się po Casterly Rock jest tu sporo młodych szlachciców z dobrych domów. Może któryś wpadnie wam w oko. – Spojrzał wyczekująco na kobietę, nie znał jej sytuacji matrymonialnej, bo i skąd, ale był bardzo ciekawy czy ona ma już kogoś przysiężonego. Bo lord Serrett jest podobny do Ojca to może się nie doczekać.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Wto Mar 31, 2020 6:52 am

Wypowiedź o ojcu ją poruszyła. Cóż, dzieci z szlachetnych rodów posiadały bogactwa i luksusy, ale zazwyczaj nie łączyły ich zbyt zażyłe relacje z rodzicami, głównie ojcami. Potwierdzały to przypadki Tommena i Lauryn, wyraźnie pozbawionych wsparcia rodzicielskiego. Może dlatego, że byli tacy młodzi? Cóż.
Na pytanie o jej plany matrymonialne zareagowała rumieńcem. Owszem, miała dużo czasu, ale jednocześnie wstydziła się przyznawać do tego, że tak naprawdę nikogo nie ma. Szczegónie, że dla dziewczyny o jej statusie i wieku to była najważniejsza sprawa.
— Och, ja... Pan ojciec jeszcze nie poruszał tego tematu. Co prawda, miałam już narzeczonego, ale jego los okazał się doprawdy tragiczny. Nie doczekałam się nawet spotkania... — poinformowała chłopaka, wspominając trzeciego syna podrzędnego lorda, którego nienawidziła z całego serca. Nawet jeśli nigdy go nie widziała! Po prostu poślubienie takiej partii nie wchodziło według niej w grę. Dlatego odetchnęła z uglą, gdy jakiś czas temu dowiedziała się o jego śmierci. Nie znaczyło to jednak, że może się z tym obnosić. — Jestem pewna, że wkrótce nadejdzie nasz czas. Poza tym moje małzeństwo, choć jest to smutne, nie zależy ode mnie. Wierzę jednak, że pan ojciec wybierze dla mnie odpowiedniego kandydata. — skłamała, bo ojcu w żadnym wypadku nie ufała, nie po tym kogo początkowo jej zaprezentował. — A ty poznałeś już jakieś interesujące młode damy, książę?

Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Pią Kwi 03, 2020 3:30 am

–Cóż za strata. Jeśli to nie problem to mógłbym się dowiedzieć kim był te wybranek i jak zginął – Dziecięca ciekawość nie miała granic, choć mogło to być pewną tragedią dla kobiety ta nie wyglądała by nią była. Poza tym w ogóle go nie znała, z tego powodu Tommen nie wahał się pytać. Na pewno, nadejdzie nie przypuszczam byś pani nie znalazła kogoś odpowiedniego. Ojciec bardzo ceni wasz ród, zawszę wypowiada się w dobrym tonie o waszym ojcu, pani. Z tego wnioskuje, że jest mądrym człowiekiem i wie co dobre dla jego dzieci. – Uśmiechnął się szeroko, swojemu ojcu zaufałby bezgranicznie, pomimo różnic i frustracji, jaka opanowywała Tommena, gdy słyszał o samodzielności i robieniu samemu wszystkiego, po cóż doradcy, słudzy, maestrowie, rycerze jak miał robić wszystko sam? Gdy usłyszał wzmiankę o innych damach, rozejrzał się, po korytarzu czy nikt nie słucha lub nie przechodzi obok, gdy był usatysfakcjonowany obserwacją. – Oprócz was, dwórek matki, oraz dam, które przyjeżdżały ze swoimi ojcami i matkami to nie. – Ściszył głos – Ale tylko z wami mogę tak szczerze porozmawiać, reszta jest bardzo ostrożna w tym co mówią i jak mówią. Boją się mnie, tylko książę i książę, jak mogę ci służyć i tym podobne. – Posmutniał delikatnie , oprócz młodszego rodzeństwa wszyscy trzymali się na dystans. – Dlatego lady wole unikać takich przyjemności i pójść do koszar gwardzistów, i potrenować wraz z nimi. Już przestali w czasie sparingów czy ćwiczeń się ze mną cackać, choć znają granice to mogę czuć się tam swobodnie, każdego znam tam z imienia, znam ich żony i dzieci. Więc traktują mnie jak swojego, nie jak rozkapryszonego księcia, który chcę pomachać mieczem.  – Tego nauczył się od ojca, jeśli chcesz, żeby ludzie poszli z tobą w ogień i wykonywali rozkazy, zainteresuj się nimi dowiedz się o nich jak najwięcej, wtedy będą traktowali Cię jak dobrego przywódcę i kompana. – Albo zaszyć się u maestra, wiesz, że odkryli ziemie, na której plony są większe niż na innych. To podobno bardzo istotne odkrycie, nasz maester jest stary, ale aż się rwie, by to badać. Więc musi być to istotne.  Mniejsza o to, jakie są wasze plany na dziś? I kolejne dni w Casterly Rock? Widziałem waszego brata, może warto byłoby się z nim spotkać lub odwiedzić Lannisport i odwiedzić parę sklepów, ostatnio spędziłem tam sporo czasu, naprawdę mają tam wiele wspaniałych rzeczy. A dla dam jak wy na pewno znajdzie się coś ciekawego, suknie, biżuteria, ostatnio do portu zawijają okręty z całego świata. – Powiedział, to bardzo energicznym głosem, ruch w mieście był bardzo intensywny, i było tam tyle ciekawych rzeczy, że każda wzmianka o mieście powodowała u chłopca dreszcze.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Pią Kwi 03, 2020 7:56 pm

Nie lubiła mówić o wybranku, który miał pojąć ją za żonę, ale w tej sytuacji po prostu nie potrafiła odmówić.
Och, chociaż był zaledwie trzecim synem lorda, to podobno uchodził za szlachetnego młodego mężczyznę. Wciąż wracam myślami do dnia, w którym dowiedziałam się o jego śmierci i zastanawiam się, czy gdyby dotarł do Silverhill, to tworzylibyśmy udane małżeństwo? Nie wiem. — westchnęła teatralnie, bo nawet nie chciała o takiej alternatywnej rzeczywistości myśleć. Nie z trzecim synem.
Wysłuchała jego kolejnych słów, uśmiechając się, gdy wspomniał o tym, że lubi jej towarzystwo.
— To naprawdę miłe. Jestem jednak pewna, że jeśli poznasz je bliżej, to pewnie zauważysz ich zmianę. Wystarczy odrobina prywatności, a wszyscy zachowujemy się inaczej.
Miło obserwowało się chłopaka z tak ogromną ilością energi. Był taki pełen życia, taki różny od ludzi, których codziennie mijała w Casterly Rock. Tutaj, w Silverhill czy też na każdym innym dworze, ludzie byli strasznie poważni, jakby nieżywi. Chociaż już dawno się do tego stanu rzeczy przyzwyczaiła to najchętniej wróciłaby do czasów dzieciństwa, gdy nawet ci ponurzy starzy lordowie zwracali się do niej w nieco sympatyczniejszym tonie.
Dlatego z ciekawością wysłuchała jego opowieści, unosząc co jakiś czas brew, na przykład wtedy gdy opowiada o żyzniejszej ziemi. Faktycznie, dla Maestra musiało to być fascynujące odkrycie.
— Dobrze, że obracasz się w różnorodnym towarzystwie, książę. Myślę, że w przyszłości może okazać się to przydatne. — stwierdziła. — Och, tak, Cedric zaprosił mnie na wspólny spacer po Lannisporcie. Zamierzaliśmy nawet wynająć szalupę... Chcieliśmy spędzić razem trochę więcej czasu. Może znasz miejsca, które moglibyśmy odwiedzić, książę? — dopytała. Zamierzała go nawet zapytać o to czy zechce z nimi pójść, ale pewnie musiałby zdobyć zgodę króla, więc na razie zatrzymała propozycję w głowie.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tommen Lannister on Nie Kwi 05, 2020 3:25 pm

– Czyli zginął w czasie drogi, to bardzo niefortunne. – Tommen pokręcił głową, wypadki czy ataki bandytów zdarzały się, lordowie nie byli w stanie wszystkiego upilnować tak jak i król. – Mam nadzieje, że spotkacie tego jedynego, który dotrze do was cały i zdrowy. – Spróbował pocieszyć kobietę, choć trochę, zapewne nie była to łatwa sytuacja dla niej, ale młodzieńcowi wydawało się, że radzi sobie z tym dobrze. – Wątpię w to lady, ale dobrze jest tak jak teraz. Przynajmniej nie muszę wysłuchiwać pustych słów i pochlebstw. A i żadnych pomówień czy niedomówień nie ma. – Lannister nie ufał szlachcie, podsyłała swoje córki i synów, by się zaprzyjaźnić i otrzymać później profity. Tommen dobrze o tym wiedział, dlatego też dystansował się od tego, co Lauryn nie była ona zagrożeniem, jak i nie liczyła na jakieś korzyści. – Też tak myślę, ci niżej nas są fundamentem naszej potęg i bez nich te tytuły byłyby tylko nazwami. – Przytaknął na słowa kobiety – Nie za bardzo mam czas na zwiedzanie lady, podobno góra, jak i Casterly Rock wygląda jak lew z daleka. Królowa uwielbia kamienny ogród, możecie z bratem objechać cały teren Lannisterów konno, jeśli poprosicie dowódca da wam kilu ludzi, to nie będziecie musieli się obawiać o swoje bezpieczeństwo, choć wątpię by coś się wam stało w mojej domenie. – Zamyślił się na chwile – W zamku jeszcze możecie zobaczyć złotą galerię, są tam nasze skarby, ale to by było potrzebne specjalne pozwolenie lub moja obecność, a jeśli nic się nie wydarzy, to jutro wyjeżdżam. Dlatego to może kiedy indziej. A tak to miasto jest fascynujące. – Zaproponował, więcej miejsc nie znał i nie słyszał o niczym wartego zobaczenia, choć pewnie, gdyby bardziej się tym interesował to coś by się udało wymyślić. – Niestety bardziej nie mogę wam pomóc lady, może spytajcie się kogoś z zamku, zapewne więcej wiedzą niż ja i podpowiedzą wam. Ja na waszym miejscu bym szukał miejsca, które wam się spodoba i stanie się dla was specjalne. Takie są najlepsze. – Uśmiechnął się rozglądając się po korytarzu, za niedługo będzie musiał wracać do obowiązków.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lauryn Serrett on Pon Kwi 06, 2020 10:12 pm

— Niestety. — ostatecznie urwała temat śmierci narzeczonego, nie chcąc mówić już o otruciu przez karczmarza i o tym, że w rzeczywistości podejrzewała o to zmarłą już septę Joannę.
Każde kolejne słowo Tommena utwierdzało ją w przekonaniu, że jest naprawdę mądrym młodzieńcem i w przyszłości Zachód będzie cieszyć się kolejnym silnym, doświadczonym królem. Przynajmniej na takiego wyrastał! Kto wie co stanie się z nim po drodze?
— Bardzo dziękuję. Prawdopodobnie nie uda nam się zobaczyć wszystkiego, ale jestem pewna, że nie jest to nasza ostatnia wizyta w Casterly Rock... zapamiętam, co usłyszałam. — odpowiedziała i uśmiechnęła się do niego serdecznie. Nie chciała się jutro nudzić, a te informacje mogły jej w jakiś sposób pomóc. — A teraz przepraszam, ale jeśli nie masz nic przeciwko, udam się na spoczynek do komnat. Życzę ci owocnej podróży i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze w Silverhill, książę. — dodała, nie zapominając o strategicznym książę, którego z przyzwyczajenia nie mogła się pozbyć.
Po pożegnaniu i zamienieniu kilku ostatnich słów udała się we wspomnianym kierunku.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry