Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lauryn Serrett

Go down

Lauryn Serrett Empty Lauryn Serrett

Pisanie  Lauryn Serrett on Pon Mar 16, 2020 3:31 am

Lauryn Serrett
Ród Serrett
Stanowisko córka lorda
Narodziny 25.03.06 DZ
Wygląd
Jest wysoką, bo mierzącą ponad sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu, blondynką. Kolor długich i gęstych włosów, najczęściej spływających falami po ramionach, odziedziczyła – zresztą jak większość elementów urody – po matce z rodu Prester. Ludzie twierdzą, że poza dużymi oczami w niebieskim kolorze, wyraźnie odziedziczonymi po ojcu, prezentuje się jako wierna kopia atrakcyjnej rodzicielki. Samej zainteresowanej nigdy takie porównania nie przeszkadzają – ma duże malinowe usta, wyraźnie zarysowane kości policzkowe oraz mały, prosty nos, którego zazdrościła jej niejedna kobieta w Westeros.
Zawsze przykładała ogromną wagę do ubioru, więc zobaczyć ją można jedynie w najdroższych i najmodniejszych sukniach, odpowiadającym obecnie panującym trendom. Dobierając stylizacje, stara się uwydatniać swoje atuty, jak kruche, ale atrakcyjne ciało oraz smukłą szyję. Zawsze uważała się za śliczną dziewczynę, nie miała problemów ze swoją samooceną, a ilość komplementów otrzymanych od różnych osób świadczy o tym, że wielu postrzega ją podobnie.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Liczba postów : 78
Data dołączenia : 12/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach