Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aksamitne Przyjemności

Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Czw Mar 12, 2020 9:41 pm

~*Ekskluzywny burdel położony w samym sercu Pentos, w jednej z lepszych dzielnic bogaczy*~
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Czw Mar 12, 2020 10:17 pm

02/01/10PZ

Aerea spoczywała na miękkiej sofie wśród poduszek na prywatnym piętrze swojego burdelu, które było przeznaczone tylko dla niej i jej gości. Niekoniecznie tych gości w celach seksualnych, gdyż tym raczej nie ona się tutaj zajmowała. I właśnie na takiego gościa czekała, a mianowicie na swojego serdecznego przyjaciela, magistra Filio Maelenosa. Zaprosiła go tutaj pod pretekstem przyjacielskiego spotkania i przy okazji darmowego udzielenia mu usług wybranej przez niego samego niewolnicy pracującej w tym przybytku, lecz cel był oczywiście inny. Z tej okazji założyła wyszywaną złotą nicią niebieską suknię do kostek lecz z długim wcięciem po uda, oraz z drugim głębokim i szerokim wcięciem od kołnierza po pępek, przez co jej piersi niemal nie były zakryte.
Na okrągłym, hebanowym stoliczku przed sofą stała kryształowa karafka wypełniona złotym arborskim i dwa kielichy. Przy drzwiach stała ze spuszczoną głową naga niewolnica ze swym kołnierzem, ozdobiona złotymi łańcuszkami i kwiatami. Nie dało się tego poznać po samym wyglądzie, lecz była to dziewica pochodząca z Reach, którą uprowadzili i sprzedali w Pentos łowcy niewolników. Jej skóra była blada niczym śnieg, a włosy rude niczym u wiewiórki. Miała usługiwać Aerei i Filio w czasie ich spotkania.
Po jakimś czasie drzwi komnaty otworzyły się, i postawny, valyriański Strażnik oznajmił przybycie magistra. Ten wszedł, a drzwi się za nim zamknęły. Od tej pory nikt im nie mógł przeszkadzać, a drzwi były pilnowane przez dwóch Srebrnych Strażników.
Aerea uśmiechnęła się i dłonią wskazała miejsce gdzie magister mógł spocząć. Drugim gestem dłoni przywołała niewolnicę, która rozlała wino i powróciła do swojego miejsca pod ścianą.
- Cieszę się, że przybyłeś do mnie cały i zdrowy, przyjacielu. - powiedziała ciepło. - Jak się masz? Interesy idą? Zdrowie dopisuje?
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Sob Mar 14, 2020 12:38 pm

Aerea, doskonale wiedziała w jakim miejscu na schodach, znajduje się jej przyjaciel, a to dzięki ciężko skrzypiącym deskom czy też jego własnym stękom. Gdy w końcu pojawił się przed drzwiami, kobieta mogła zobaczyć swojego dobrego znajomego, magistra Filio. Przeszedł przez drzwi bogiem, tak, żeby mógł się w nich spokojnie zmieścić i powoli opierając się na bogato zdobionej lasce, podszedł do krzesła, które pod jego ciężarem mocno zaskrzypiało. Aerea, mogła zobaczyć go teraz w jego pełnej okazałości. Starszy mężczyzna, dokładnie pięćdziesięciodziewięcioletni, miał na głowie już dawno posiwiałe włosy przebijające się spod czarnego jak smoła tupecika, które teraz na dodatek zaczęły wypadać. Brodę miał równie siwą, lecz tutaj miał już bujne owłosienie. Poza czerwonością twarzy zapewne od zmęczenia miał na niej bardzo dużo wrzodów. Mimo to uśmiechał się cały czas, a na wspomnienie o zdrowie, nawet się roześmiał, kaszląc.
- Tak.. Khe khe.. w zdrowiu. - powiedział i chwycił za kielich wina, który wypił bardzo szybko.
- Interesy... szłyby, gdyby ta kurwa magister Sugardadis mi się w interesy jebany pies nie wtrącał. Myśli, że jak zamknie mi burdel jeden z drugim, a na ich miejscu otworzy własne "lepsze", to mi coś to zrobi? - na wspomnienie ów magistra, skóra na twarzy Filio jeszcze bardziej poczerwieniała, tak że wrzody stały się prawie niewidoczne. Na wspomnienie zaś zdrowia, tutaj gość Aerei nieco posmutniał. - Długo już nie pożyję. Stary jestem, a w życiu niczego sobie nie szczędziłem. Również dzierlatek, a teraz mam, medycy mówią o syfilis. - podniósł swój tupecik i wskazał na dużego guza na czole. - Umieram, a najgorsze, że powoli. khe khe. - rozkasłał się, zasłaniając usta rękoma z chustką.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Sob Mar 14, 2020 5:51 pm

Magister nie wyglądał najlepiej, ale od gruby był od zawsze, a przynajmniej odkąd Aerea pamiętała. Dlatego też nie zauważyła od razu zmiany chorobowej na jego gębie w postaci wrzodów, które zresztą wtapiały się w czerwone tło. Z lekkim obrzydzeniem wypisanym na twarzy zareagowała na ich widok, a zwłaszcza na widok guza, który ukryty był pod tupecikiem mężczyzny.
- Eeee...to bardzo przykre... - odpowiedziała zmartwionym głosem. - Ale mam nadzieję, że znajdujesz oparcie w swojej rodzinie. Jako właścicielka burdeli wiem, jak ciężką chorobą jest syfilis. To straszne. - dodała szeptem.
Dała znak niewolnicy, by dolała wina magistrowi. Sama w tym czasie upiła ledwie kilka łyków.
- Chciałabym ci pomóc, ale nie umiem. Syfilis to straszna, zaraźliwa choroba. Ale może razem chociaż udupimy tego Sugardadisa, co?
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Nie Mar 15, 2020 12:52 am

Magister słuchał tych słów, tak jakby miały mu jakoś pomóc. Mimo wszystko cieszył się, że przynajmniej ktoś próbuje udawać zainteresowanie jego losem. Bo jak na razie, wszyscy szczerze mu życzyli śmierci, żeby w końcu móc odziedziczyć jego majątek, a przynajmniej tak mu się wydawało.
- Cóż, swoje już przeżyłem. Po śmierci nie powiem, że nie bawiłem się dobrze. - roześmiał się, co wkrótce skutkowało kolejnym atakiem kaszlu. Tym razem nieco mocniejszym. Na wspomnienie "udupienia" jego przeciwnika w interesach, od razu zapalił mu się ten sam płomień w oczach, dzięki którym za młodu dorobił się fortuny. Aerea, wiedziała, że Filio jest bardzo mściwym człowiekiem i wiedziała gdzie uderzyć, żeby wprawić starego druha w ruch.
- He he Khe! A można jak najbardziej! Przynajmniej na koniec pokażę mu, kto tutaj tak naprawdę rządzi. - oznajmił i zaczął gładzić swoją brodę, myśląc, jak to może uprzykrzyć mu życie, wtem coś sobie jakoby przypomniał. - Zdajesz sobie sprawę, że jeśli nam się nie uda, Twój ród może spotkać okropny los? W takiej sytuacji Ciebie w najlepszym przypadku wygnają z miasta, bo jakby nie było, staniemy przeciwko jednemu z magistrów. - po jego tonie wypowiedzi, można było łatwo wyczytać, ze jednak martwił się trochę o pannę z rodu Artigar.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Nie Mar 15, 2020 10:30 am

Słowa kobiety najwidoczniej dodały mu otuchy, bo zaraz zaczął się śmiać. Kolejny znak ręki, i na stoliku przed nimi pojawiła się misa z winogronami.
- Ależ oczywiście, że bawiłeś się dobrze. Wydałeś u mnie fortunę. Chociaż ze mną też było ci przyjemnie, co? - puściła mu oczko. Rzeczywiście, parę lat temu zdarzało im się wspólnie zabawiać. Po jednym z takich spotkań Aerea urodziła bękarta, i choć nie była pewna, że to konkretnie Filio był ojcem, to mogła spróbować wcisnąć mu tę wersję. Zresztą Filio i tak był najbardziej prawdopodobnym ojcem.
- Zostawiłeś coś wtedy u mnie. - położyła rękę na brzuchu.
Gdy magister wspomniał potencjalne konsekwencje nieudanego "udupienia" Sugardadisa, mina kobiecie zrzedła. Owszem, chciała coś zrobić z wrogiem swojego przyjaciela, ale za taką cenę. Narażenie swojej pozycji, pieniędzy i władzy to było dla niej zbyt wiele.
- Chyba istnieją jakieś legalne możliwości zaszkodzenia mu, tak by mnie nie narażać? Ja jestem tylko biedną, słabą kobietą, mój kuzyn jest zbyt slaby by mnie ochronić. Nie chcę stracić wszystkiego. - okazała zmartwioną minę. Tyle pracowała, by mieć to wszystko...Chyba by się zabiła, gdyby musiała dorobić się wszystkiego od nowa.
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Nie Mar 15, 2020 8:12 pm

Na wspomnienie o swoim bękarcie, nieco się obruszył. Nie za bardzo utrzymywał ze swoimi nieślubnymi dziećmi jakikolwiek kontakt, bo po prostu było ich zbyt wiele. O połowie nawet nie wiedział.
- Co tam u mojego synalka? Jak sobie radzi? - udał zainteresowanie, a może nawet naprawdę był zainteresowany. Na wspomnienie, że planowana zemsta może zaszkodzić domu Artigarów, jego przyjaciółka się nieco obruszyła. Rozumiał ją w zupełności, sam nie był pewien, czy chciałby ryzykować wszystkim, czego się dorobił.
- Jeśli masz jakiś pomysł, to chętnie go wysłucham. - oznajmił, czekając na jakieś propozycje, dobrze by było jakoś zaszkodzić Sugardadisowi i najlepiej w jakiś legalny sposób.
- Zawsze możemy odstąpić od tego planu, nie musimy mu szkodzić, los sam go kiedyś dopadnie. - zaproponował, wzruszając ramionami i chwytając za kielich z winem i kiść winogron, żeby chwilę później wszystko znikło w jego przełyku.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Wto Mar 17, 2020 9:12 pm

Była zawiedziona jego stosunkiem do synka. Miała nadzieje, że bardziej się zainteresuje i kto, wie, może jemu przepisze cały majątek.
- Jest całkiem młody, ale już silny i mądry. Byłby dobrym magistrem. - uśmiechnęła się. - Z chęcią by cię odwiedził.
Opróżniła kielich, który zaraz został napełniony, i zjadła kilka winogron.
- Może miałabym jakiś pomysł, gdybyś ty wiedział coś o jego mrocznych sprawach, które można by było ujawnić. W przeciwnym razie pozostaje...cóż... - zawiesiła głos - raczej półlegalne działanie.
Chwilę milczała, by odpowiednio dobrać w głowie słowa.
- Chcę wiedzieć o nim więcej niż to, co mi do tej pory powiedziałeś. Na razie wiem, że prowadzi burdel. To jest już pewien punkt zaczepienia. Mógłbyś kupić niewolników, zarazić ich syfilisem i posłać do jego burdelu, póki objawy nie będą u nich jeszcze widoczne. Niewolnicy pozbawieni na tę sytuację swoich kołnierzy, zabawili by się z wieloma jego kurwami i jednocześnie go zruinowali. Nikt by nie wiedział kto i jak i dlaczego. - uśmiechnęła się. - Ale fakt, los zawsze zwraca człowiekowi to, co uczynił. Sugardadis ma już u losu przejebane za to, jak z moich ukochanym FIlio pogrywa.
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Sro Mar 18, 2020 7:01 pm

- Może i byłby, ale mam dzieci z legalnego związku i zgodnie z prawem oni wszystko dziedziczą. - oznajmił dostatecznie poważnie, dając równocześnie Aerea'rze do zrozumienia, żeby nic nie kombinowała, w końcu znał ją i wiedział, czego można by się po niej spodziewać.
Gdy wspomniała o mrocznych sprawach Sugardadisa, to tak się złożyło, że Filio coś o nich wiedział. Zastanowił się tylko trochę, żeby przypomnieć sobie wszystkie fakty i potem o nich opowiedział.
- Wiem, że Sugardadis ma kontakty z piratami ze Stopni, a w dodatku lubi małe dziewczynki i każe nazywać się ich Tatusiem. - powiedział z niemałym obrzydzeniem. - Tylko brak mi dowodów, więc nie mogę nic zrobić. - wzruszył ramionami.
Pomysł z zarażeniem niewolników syfilisem, bardzo mocno przypadł Filio do gustu i uznał, że wprowadzi ten sposób w życie, przynajmniej tak zdyskredytuje jego pozycję w mieście.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Czw Mar 19, 2020 8:32 pm

Nie spodobał się jej ton, w jakim przemówił, lecz nie dała tego po sobie poznać. Bądź co bądź był magistrem, a ona ledwie właścicielką paru burdeli. Myślała, że może zechce wydziedziczyć niewdzięcznych potomków, ale widocznie nie było na co liczyć.
- Cóż, pozostaje życzyć im powodzenia, by byli twoimi dobrymi następcami. - uśmiechnęła się, choć za uśmiechem krył się zawód.
Nie spodziewała się, że będzie znał mroczne sprawy Sugardadisa. W końcu mroczne sprawy mają to do siebie, że niewiele osób o nich wie.
- Bez dowodów faktycznie ciężka sprawa. Można jednak spróbować go śledzić. W obu tych sprawach. Zdobylibyśmy świadków, jakieś dowody i otwarcie być go oskarżył przed gronem magistrów. - upiła spory łyk wina.
Założyła nogę na nogę. Chciała poruszyć jeszcze jedną kwestię.
- Zapewne sporo wiesz o rodzinach magistrów. Jest ich w końcu ledwie czterdziestu. Czy wiesz może, że któryś jest bezżenny, lub ma syna lub córkę na wydaniu?
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Sob Mar 21, 2020 4:42 pm

Filio, podziękował za życzenie przyjaciółki uśmiechem i skinieniem głowy, czuł, że mógł ją zawieść, ale jednak interes jego rodu był na pierwszym miejscu. Przynajmniej mówiąc o tej legalnej części jego rodziny.
- Niewątpliwie będą, dziękuję za Twe słowa. - oznajmił.
Następna kwestia oscylowała wokół Sugardadisa, Aerea przedstawiła pomysł jego śledzenia, lecz jako Magistrowi to nie przystawało. Wszak miał więcej do stracenia, a nóż, Sugardadis znał sekrety Filio.
- Skoro chciałaś mi pomóc, to może Ty się tym zajmiesz? Bo jeśli się uda, a Sugardadis zostanie zdyskredytowany, to wraz z nim poleci cała jego rodzina. Chyba wiesz, co mam na myśli. - uśmiechnął się, wizja zastąpienia rodu Sugardadisa na stołku Magistrów była niezwykle ciężka do spełnienia, ale nie niemożliwa.
W następnej kolejności Aerea zapytała o niezamężnych magistrów lub ich następców. Akurat w tej sprawie Filio doskonale się orientował, ponieważ było to w jego interesie, znać stany różnych rodzin magisterskich w mieście.
- No nie licząc mnie, to jest jeszcze jedenastu różnych magistrów. Część z nich to wdowcy, już w sile wieku, ale znajdzie się jeden czy drugi młodszy, którzy po prostu skupili się na karierze. - opowiedział, po czym postarał się wymienić ich imiona.

Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Nie Mar 22, 2020 8:06 pm

Zawahała się chwilę przed odpowiedzią. Bądź co bądź występowała przeciwko magistrowi. W ostatecznym podjęciu decyzji najbardziej pomogła mała sugestia Filio.
- Tak, mogłabym to zrobić. Nie będzie to łatwe i będę musiała znać wszystkie szczegóły na temat Sugardadisa. I może to sporo kosztować... - upiła łyk wina.
Niewolnica po raz kolejny napełniła im kielichy.
Wysłuchała listy wolnych kandydatów uradowana faktem, że Filio dysponuje taką wiedzą.
- A myślisz, że któryś...byłby...że mogłabym go przekonać do ożenku ze mną? Albo chociaż do wydania córki za mojego kuzna? Wybacz, ale ciebie niestety nie mogę brać pod uwagę z oczywistych względów. - uśmiechnęła się odsłaniając perliste ząbki.
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Pon Mar 23, 2020 3:12 pm

- Kto nie ryzykuje, ten nie pije wina. - odpowiedział Aerea'rze, na jej stwierdzenie, po czym zaczął sobie przypominać fakty o nim, żeby jej je wymienić.
- Tak się składa, że Sugardadis jest wdowcem. Ma gdzieś około pięćdziesięciu dwóch lat. Mieszka niedaleko mnie, ma kilka burdeli, jakąś winnicę i takie tam. - opowiedział. - Masz może jakieś konkretne pytania. - spytał.

~*~

- W sensie boisz się tej choroby, czy nie chcesz, bo się przyjaźnimy? - spróbował się upewnić. - Posiadasz pewien majątek, na pewno masz większe szanse niż byle kupiec z ulicy, zawsze możesz próbować. Pamiętaj tylko, że jest nas czterdziestu, każdy z nas ma dzieci i wolimy zazwyczaj wiązać ich z potężnymi osobami, ale nie tylko z naszego grona, również z innych miast.


Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Aerea Artigar Czw Mar 26, 2020 4:54 pm

- Czy wiadomo jakie konkretnie interesy robi z piratami?
To była dosyć ważna informacja. W końcu jeżeli mają go wydać radzie magistrów, to muszą mieć dowód jego konszachtów.
- Ponadto czy jest bardzo bogaty, ilu ma potomków, ludzi i gdzie konkretnie znajduje się jego pałac.

~*~

Cały czas zachowywała na twarzy łagodny, może lekko uwodzicielski uśmiech.
- Tak, chodzi o chorobę. Poza tym masz już dziedziców. Czyli odpadają już dwa cele małżeństwa: przyjemność i rozmnażanie. Nie chcę, by moje potencjalne dzieci były drugiej kategorii. Chcę, by były magistrami.
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 113
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Mistrz Gry Pon Mar 30, 2020 10:24 pm

- Dokładnie nie wiem, wiem tylko, że jeden z jego statków czasami zawija do jednego z pirackich portów na Stopniach. Z tego to wywnioskowałem, ale poza tym, to się czuje w kościach, że coś jest na rzeczy. - powiedział i wzruszył ramionami, chwycił po kielich i wychylił jego większą część. Powoli zaczynało mu szumieć w głowie.
- No, poszczęściło mu się bardziej niż mi, ale to tylko zła passa i jego nieczyste zagrywki. Jeszcze się odkuje. Ma czwórkę dzieci, dwóch psich synów i dwie kurwy. - oznajmił, po czym zaczął wyjaśniać, gdzie znajduje się jego pałac. Jak Aerea dobrze pamiętała, to rzeczywiście nie tak daleko.
Filio, wysłuchał słów przyjaciółki i nie czuł się obrażony, w zupełności ją rozumiał.
- No to będziesz musiała spróbować z tymi młodszymi albo te samemu wznieść się na piedestał. - uśmiechnął się i przechylił do przodu. - Późno już, muszę interesu pilnować, zaraz będę się zbierał.


Will

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9504
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aksamitne Przyjemności  Empty Re: Aksamitne Przyjemności

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach