Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedpola Wysogrodu

Go down

Przedpola Wysogrodu Empty Przedpola Wysogrodu

Pisanie  Olenna Redwyne on Sro Mar 11, 2020 8:02 pm

Przedpola Wysogrodu Latest?cb=20140130065517

Przedpola Wysogrodu, zielone, rozległe tereny rozpościerające się wokół dużego, imponującego zamku. Siedziba Gardenerów ze swoimi trzema bramami wyrasta nad otoczeniem niczym wielki kolos widoczny z każdego miejsca w promieniu kilku kilometrów.
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 53
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Przedpola Wysogrodu Empty Re: Przedpola Wysogrodu

Pisanie  Olenna Redwyne on Sro Mar 11, 2020 8:10 pm

6 dzień pierwszego księżyca 10PZ


Niecały tydzień po jej rozmowie z królem pierwsza partia ubrań dla prostaczków była gotowa. Królowa zadbała o to, aby nie były one aż tak pospolite jak to zazwyczaj widać wśród chłopów, wystarczyło nieco więcej skrawka materiału do każdej sukni aby krój choć prosty, był efektywny.
Królowa Olenna zabrała ze sobą trzydziestu zbrojnych, swoją zaprzysiężoną tarczę sir Gallana oraz swoją jedenastoletnią córkę oraz córkę jej szwagra, Gartha. Chciała aby dziewczynki uczyły się dobroci od najmłodszych lat i nie wyrosły na rozpieszczone pannice. Kazała sir Gallanowi mieć dzisiaj oko na dziewczynki i pilnować, aby nic im się nie stało.
Wzięła również dziesięć złotych smoków na niespodziewane wydatki do sakwy, kazała załadować wóz i ruszyli do jednej z wsi oddalonej o godzinę drogi od zamku. Królowa i dziewczynki w powozie, zbrojni konno.
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 53
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach