Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maerys Artigar

Go down

Maerys Artigar Empty Maerys Artigar

Pisanie  Maerys Artigar on Nie Mar 08, 2020 10:15 pm

Maerys Artigar
Ród Artigar
Stanowisko Głowa rodu Artigar
Narodziny 16DZ, 24 dzień Trzeciego Księżyca
WyglądMaerys nie jest aż tak bardzo urodziwy jak dawniej, gdy jeszcze jego twarz nie została oszpecona przez szpon smoka jego ojca. Na szczęście obyło się bez żadnych większych uszkodzeń oka, jedynie oznaka, że nie powinno się zbliżać do tych stworzeń bez zapytania. Oprócz tego, nadal można uważać go za dość przyjemnego w wyglądzie mężczyznę. Wysoki na metr osiemdziesiąt dwa także nie jest zapewne uważany za wielki ideał, gdy w Essos znajdują się w nim więksi, jak na przykład Wysocy Ludzie z Sarnoru. Dlatego nie uważa, że jest to jego największy atut. Po upadku samej Valyrii postanowił ścinać swoje białe, opadające dawniej kaskadą włosy do krótszej długości, mówiąc po prostu, że są irytujące.
Ilekroć ktoś spogląda mu w oczy, o ile sam zamierza na kogoś tak długo patrzeć, zauważyć może, że jego oczy są dość typowego koloru dla valyrian - fioletowego - jednak jest to bardziej ciemniejszy fiolet, a same spojrzenie, jeśli nie zwiastuje żadnego humoru, puste. Oczywiście nie jest bezuczuciowy, po prostu ciągle o czymś myśli. Z twarzy nie będzie dane zauważyć szczeciny, bo sam ją z siebie ścina. Uważa to za intymną dla niego rzecz, rytuał, który musi wykonać sam. Uwielbia kolekcjonować nawyki samowystarczalności. A uśmiech? Chyba można zauważyć go tylko parę razy w roku. Mowa tutaj o szerokim uśmiechu, bo krótkie, skromne owszem, zdarzają się i to często.
Odzież, warstwa wierzchnia, jakkolwiek to nazwać. Maerysowi nie przeszkadza w swojej posiadłości założyć prostych, wygodnych ubrań jak same koszule z prostymi spodniami. Ma ich w sumie kolekcję. Drugie tyle jego szafy zajmują szaty wyśmienite, wyjściowe i reprezentacyjne, koloryzowane we fiolecie, czerwieni, bieli czy czerni. Bardzo różnie. Potrafi też założyć sobie biżuterię, jakieś srebrne bransolety na bicepsie czy coś kolorowego na pasie. Wszystko, aby podkreślić, że faktycznie nudziarzem może być tylko z wyglądu.


Ostatnio zmieniony przez Maerys Artigar dnia Sro Mar 11, 2020 10:21 pm, w całości zmieniany 9 razy
Maerys Artigar
Maerys Artigar

Liczba postów : 63
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Maerys Artigar Empty Re: Maerys Artigar

Pisanie  Maerys Artigar on Sro Mar 11, 2020 12:33 amMaerys Artigar
Maerys Artigar

Liczba postów : 63
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach