Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aerea Artigar

Go down

Aerea Artigar Empty Aerea Artigar

Pisanie  Aerea Artigar on Nie Mar 08, 2020 10:07 pm

Aerea Artigar
Ród Artigar
Stanowisko Kuzynka głowy rodu, burdelmama, dowódca Srebrnej Straży
Narodziny 15 DZ, 15/04
WyglądAerea to urodziwa kobieta, po której od razu widać valyriańskie pochodzenie. Objawia się to w sposób najbardziej widoczny w jej długich, ułożonych często w wymyślne fryzury, włosach koloru srebrzystego. Okazjonalnie lubi je ufarbować w najróżniejsze kolory, jak to mają w zwyczaju mieszkańcy Tyrosh. Po uważniejszej obserwacji można następnie zauważyć fiołkowy kolor oczu, który również jest jedną z cech charakterystycznych Valyrian.
Jednak nie tylko valyriańskie pochodzenie wyróżnia wygląd Aerey spośród tłumu. Można uznać, że jest po prost piękna nawet jak na tle swojej nacji. Może przy tym pochwalić się dosyć dużymi piersiami, które lubi eksponować, często w sposób bardzo nieskromny, oraz zgrabną figurą.
Ubiera się bardzo różnie: od bogatych, okrywających całe ciało strojów, po ledwie symboliczne skrawki przezroczystego materiału. Zwłaszcza te nieskromne ubrania umiłowała w ciepłym klimacie Essos, które poza praktycznymi względami pięknie U W I D A C Z N I A J Ą jej ciało.Ostatnio zmieniony przez Aerea Artigar dnia Sro Mar 11, 2020 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Aerea Artigar
Aerea Artigar

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 17/10/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach