Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rhaenys Targaryen

Go down

Rhaenys Targaryen Empty Rhaenys Targaryen

Pisanie  Rhaenys Targaryen on Pią Mar 06, 2020 11:08 pm

Rhaenys Targaryen
Ród Targaryen
Stanowisko Córka lorda  
Narodziny 05.07.06DZ
WyglądRhaenys szczycąc się swoją valyriańską krwią przejawia jej charakterystyczne cechy w swojej urodzie. Na świat spogląda dużymi, fiołkowymi oczami, na które opadać potrafią uciekające z upięcia srebrno-złote kosmyki sięgające niemal pasa. Kształtne brwi często unoszą się jakby w zdumieniu, ale po dołączeniu do tego lekkiego wykrzywienia kształtnych, czerwonych warg można domyśleć się, że raczej z czegoś drwi, co nie zdarza się wcale tak rzadko. Kiedy dołoży się do tego wyraziste rysy twarzy, zaznaczone kości policzkowe, kruczoczarne rzęsy czy nieskazitelną cerę wyłania się doprawdy piękny obraz. Cóż by z niej była jednak za szlachcianka, gdyby piękną miała tylko twarz. Chociaż wzrostu nie ma wiele, to figurą pochwalić się może smukłą i zgrabną, a i nie brak jej kobiecych atrybutów. Jednocześnie porusza się z wdziękiem i gracją, głowę unosząc wysoko, a w każdym kroku czuć jej pewność siebie i opanowanie.
Ubiera się kobieco, a zarazem praktycznie. Pomijając większe wydarzenia, kiedy to stawia na wygląd, a suknie mają być przede wszystkim piękne i wystawne, na co dzień stawia na elegancję i pewną prostotę. Ubrania wykonane z najwyższej klasy materiałów zawierają jednocześnie niewielką ilość ozdób. Uwagę mają przyciągać kolorami, krojem i niebanalnym stylem. Ważne też, by nie ograniczały ruchów właścicielki. Dużym odstępstwem od zwyczajów są chyba tylko jej buty, z których bardzo często wybiera eleganckie, ale jednak wysokie i o męskim kroju. Do tego wszystkiego nie towarzyszy jej wiele biżuterii, acz lubuje się w wymyślnych kolczykach i tych posiada całkiem sporą kolekcję. 
Rhaenys Targaryen
Rhaenys Targaryen

Liczba postów : 148
Data dołączenia : 27/10/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach