Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aemion Belaerys

Go down

Aemion Belaerys Empty Aemion Belaerys

Pisanie  Aemion Belaerys on Pią Mar 06, 2020 3:29 pm

Aemion Belaerys
RódBelaerys
StanowiskoGłowa Domu Belaerys
Narodziny21/10/7DZ
WyglądWysoki - mierzy nieco ponad sześć stóp (184cm) - szczupły młodzieniec. Sylwetka Belaerysa nie odznacza się wyjątkową muskulaturą, jest raczej przeciętnej budowy. Zdrowy styl życia i częste przejażdżki konne uchroniły go jednak od obrośnięcia w zbędne warstwy tłuszczu. Zawsze chodzi wyprostowany niczym strzała, stąpając pewnie i z godnością jak przystało na członka szlachetnego rodu.
Nie jest z pewnością zaskoczeniem, że latorośl jednej ze szlachetnych rodzin Włości prezentuje się jako przystojny młodzieniec, który zawrócił już w głowie niejednej panience. Wszak w jego żyłach obficie płynie krew wyróżniających się ponadprzeciętną urodą Smoczych Lordów. Dłuższe, platynowe włosy nosi rozpuszczone, zaczesane w tył by nie wchodziły w oczy, chociaż niesfornemu kosmykowi zdarza się opaść od czasu do czasu nie tam gdzie powinien. Oczy chłopaka przykuwają uwagę ze względu na specyficzny, nawet jak na Valyrian, kolor tęczówek. W odpowiednim świetle mogą wydawać się niezwykle intensywnym fioletem, jednak po dokładnym przyjrzeniu się widać, iż są one czerwone. Aemion wygląda zazwyczaj jakby z lekkim rozbawieniem oceniał wszystkich wokół, śmiejąc się wewnętrznie z jakiegoś znanego tylko sobie żartu. Uświadczenie zarostu na jego twarzy graniczy z cudem, ponieważ goli się regularnie i nie ma zamiaru zapuszczać brody.
Ubiera się zazwyczaj w ciemne czernie i czerwienie, gdzie dominuje raczej ten drugi kolor. Często też znajdzie się domieszka złota. Zazwyczaj ubiera się w lekkie, zdobione szaty. W razie konieczności bardziej praktycznego stroju zakłada wysokie buty jeździeckie, płócienne spodnie, czerwoną, wiązaną z przodu koszulę oraz zdobioną kamizelkę lub napierśnik z wzmocnionej skóry. Zdarza mu się nosić biżuterię w celu ukazania majętności i statusu swojego rodu.
Aemion Belaerys
Aemion Belaerys

Liczba postów : 171
Data dołączenia : 26/10/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach