Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Edwyn Tarth

Go down

Edwyn Tarth Empty Edwyn Tarth

Pisanie  Edwyn Tarth on Czw Mar 05, 2020 4:58 pm


Edwyn TarthhA8adDp.png
RódTarth
StanowiskoLord Wieczornego Dworu, Pan na Tarth, Rycerz
Narodziny12.12.15 DZ
WyglądPatrząc na Edwyna, ludzie mogą odnieść wrażenie, że mężczyzna ciągle jest znudzony. Wrażenie to, potęgują na przykład podkrążone oczy, od siedzenia po nocach, czy też zmęczony wzrok. Za to na jego pociągłej twarzy, zawsze jest idealnie przystrzyżona mała bródka i wąsy, co daje świadectwo, że o siebie dba. Włosy ma koloru mysiego, przez co, jeśli słońce zaświeci pod odpowiednim kątem, to pojawiają mu się na głowie siwe kosmyki. Jego postura w ostatnich miesiącach wyraźnie zmężniała, było to spowodowane przykrym wypadkiem z porwaniem przez piratów, wówczas odniósł wiele ran, które teraz zdobią jego ciało, ale też zmotywowało go do ćwiczeń, co przełożyło się na zmianę sylwetki z bardzo wychudzonej na lekko umięśnioną.W ostatnim czasie stał się znacznie silniejszy niż był dotychczas, choć nadal ma daleko do największych siłaczy Westeros. Wcześniej w swoim rozwoju skupiał się na innych rzeczach, teraz jednak doświadczył na własnej skórze, jak ważna jest sprawność fizyczna. Pod swoim odzieniem, chowa rany, wcześniej były to wyłącznie rany po odbytych w dzieciństwie chorobach, teraz jednak doszły do tego blizny po walce.  Mówiąc o chorobach, to przeżył w dzieciństwie ich całą masę, poczynając od ospy po czyraki i parę innych, które dzięki zabiegom maestera skończyły się jedynie na brzydkich skazach, zręcznie chowanych teraz przez lorda Edwyna.

Na co dzień ubiera się w zwykłą koszulę, na którą zakłada kamizelę, niżej czarne spodnie i buty z wysoką cholewą, ale na niskim obcasie. Na ważne uroczystości lub gdy musi się pokazać publicznie, ubiera się w bogate szaty szyte na miarę przez Lyseńskich mistrzów krawiectwa. Do bitew, zakłada średnią zbroję.

Do jego cech szczególnych należy przede wszystkim to, że nigdy nie rozstaje się z sygnetem z herbem jego rodu, który odziedziczył od ojca. Odziedziczył po nim również, kolor oczu: Piwne. Mimo młodego wieku oraz pełnej sprawności zawsze chodzi przy użyciu dębowej laski, ze srebrną głownią i qohorskiego wykonania kordelasem u boku.
Edwyn Tarth
Edwyn Tarth

Liczba postów : 214
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach