Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Terrence Stone

Go down

Terrence Stone Empty Terrence Stone

Pisanie  Terrence Stone on Sro Mar 04, 2020 11:13 pm

Terrence Stone
Ród Redfort
Stanowisko Błazen Lorda Graftona
Narodziny 03/05/29DZ
Wygląd Mężczyzna w średnim wieku, o dużym nosie, bystrych brązowych oczach położonych pod łukami krzaczastych brwi i krótko przystrzyżonych brązowych włosach. Twarz jego zaczynają znaczyć już zmarszczki, zaś urody jest raczej mocno przeciętnej. Nie należy również do wysokich jegomościów. Wręcz przeciwnie. Jako karzeł może poszczycić się wzrostem czterech stóp oraz ośmiu cali (142cm). Mimo swojej budowy porusza się jednak zwinnie, zaś jego sylwetka prezentuje przeciętną muskulaturę i może nieznaczny mięsień piwny, który zaczyna się formować.
Jak przystało na błazna zwykł nosić krzykliwie kolorowe stroje. Nieodłącznym elementem jego ubioru są również buty z długimi, zwieńczonymi dzwoneczkami czubkami oraz czapka z pięcioma dzwonkami pobrzękującymi na materiałowych rogach z niej sterczących. Czasami uzbrojony jest również w "berło" zwieńczone miękką kulą z materiału, którą czasami bije niepokornych dworzan.

Terrence Stone
Terrence Stone

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 08/12/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach