Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Królewski Las

Go down

Królewski Las Empty Królewski Las

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Sty 12, 2020 12:17 am

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Królewski Las Empty Re: Królewski Las

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Sty 12, 2020 1:58 am

17/01/376 AC

Po sześciu dniach marszu wojska Devana dotarły na skraj Królewskiego Lasu. Część wezwanych chorążych Końca Burzy już oczekiwało jego przybycia wraz ze swymi chorągwiami, część dołączyła się do maszerujących po drodze wojsk. Reszta przybyła w ciągu dwóch dni. Najwięcej sił przysłał Wendwater, którego to problem dręczący las dotyczył najbardziej. Należało przy tym nadmienić, że z Fellwood przybył Yronwood, ponieważ przed czterdziestu laty królowa Shireen pierwsza tego imienia odebrała zamek wraz z włościami Fellom i oddała lady Yronwood, szerzej znanej jako Żelazna Dziewica. Devan mógł wiedzieć o niej, że wsławiła się lub niewsławiła, zależy z której strony spojrzeć, błyskawicznymi rajdami głęboko w terytorium wroga i bezwzględnym okrucieństwem wobec zarówno zbrojnych jak i bezbronnych prostaczków. Najbardziej znana była ze złupienia i spalenia miasteczka Ashford, którego mieszkańców wycięła w pień.
Siedemnastego dnia pierwszego księżyca wszyscy byli gotowi i nie zapowiadało się, by ktoś jeszcze miał przybyć. Devan mógł dać rozkaz wymarszu, zwołać naradę lub co innego, co by mu do głowy przyszło.
Night King
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5821
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach