Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedpola Zamku

Go down

Przedpola Zamku Empty Przedpola Zamku

Pisanie  Lerris Crakehall. Nie Wrz 16, 2018 8:38 pm

***
Lerris Crakehall.
Lerris Crakehall.

Liczba postów : 30
Data dołączenia : 15/06/2018

Powrót do góry Go down

Przedpola Zamku Empty Re: Przedpola Zamku

Pisanie  Lerris Crakehall. Nie Wrz 16, 2018 8:38 pm

7 Czerwca 336

- W końcu w domu, nareszcie. Droga niemiłosiernie się mi dłużyła, a wam ? - Spytał się rycerzy który jechali wraz nimi - Nie odpowiadajcie, wiem że wam też. - powiedział śmiejać się. Śmiech został jednak przerwany atakiem kaszlu. Przeziębienie męczyło chłopaka odkąd odłączył się od armii i ruszył zniecierpliwiony do domu. Nakazał swoim dowódcom zajęcie się wszystkimi formalnościami a gdy to zakończą oczekiwał ich w swoim zamku na zdaniu szczegółowych raportów. Gdy tylko zobaczył mury Crakehall wyprostował się i delikatnie przyśpieszył jazdę
- Gdy stąd wyjeżdzałem byłem dziedzicem, teraz jestem Lordem więc należy wjechać jak Lord. - Powiedział do swoich towarzyszy śmiejąc się. Lerris miał nadzieje że jego dom magicznie nie zamienił się w siedlisko patologii i nie zastanie nic dziwnego. W końcu dojechał do bramy, straźnicy najprawdopodobniej zauważyli zbliżająca się chorągiew i bramy zamku staneły dla chłopaka otworem. Przed wjazdem zwolnił, uważał że powolne wjeżdzanie jest bardziej widowiskowe.
Lerris Crakehall.
Lerris Crakehall.

Liczba postów : 30
Data dołączenia : 15/06/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach