Rezydencja Targaryenów

Go down

Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Daemon Targaryen on Sob Lip 14, 2018 2:50 am

~***~
avatar
Daemon Targaryen

Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Mistrz Gry on Sob Lip 14, 2018 3:12 am

18/05/336AC
Maester
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 2231
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Daemon Targaryen on Nie Lip 22, 2018 2:12 am

14.06.336

Daemon wrócił do swojej posiadłości w humorze lepszym niż dotychczas. Taszcząc wraz ze swoimi służącymi paczki z sukniami oraz perfumami dla własnej żony, zastał ją w ich komnacie, gdy ta piła pozostawione, ostatnie wino. Cóż, uśmiech na jej twarzy na widok nowych sukien musiał być niesamowity, kiedy przyniósł je, a zaraz potem samemu też nalał sobie wina. Kiedy Minisa zakładała je na siebie, wygnany król leżał na ich łożu, popijając z jej kielicha wino. W sumie patrząc na nią ponownie odezwały się w nim uczucia małżeńskie. Po czasie spojrzał jej w oczy, wstając z łóżka. Zasypał jej szyję pocałunkami, przenosząc ręce na uda. Szeptał do jej ucha różne czułe słówka, aż ostatecznie zdjął z niej dopiero co przymierzoną suknię. Potem zajął się spełnieniem swoich powinności jako jej mąż. Po godzinie lub dwóch wspólnych igraszekj, Daemon wstał z łoża, przykrywając swoją żonę jedwabiem, gdy ta zasnęła. Sam także okrył się drugim, wychodząc na balkon i obserwując otwarte morze. Wzięło go nagle na przejście się. Dawniej musiał uważać się za porządnego i zawsze poważnego. Teraz mógł odzyskać kawałek swej młodzieńczej werwy. W głębi duszy chyba mógł też podziękować królowi Ziem Burzy za danie mu tej nowej szansy, a nie skrócenie go o głowę. Z bosymi stopami przeszedł się na plażę Myr.
avatar
Daemon Targaryen

Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Daemon Targaryen on Sob Sie 18, 2018 2:44 am

Ten sam dzień, tyle, że troszeczkę później...

I faktycznie, mężczyźni mogli zorientować się, że faktycznie pochodzi on z dynastii Targaryenów, kiedy mogli zorientować się o znajdujących się na ścianach godłach ze smokami. Mimo to, w czasie, kiedy mężczyźni załatwiali kobiety, on opowiadał im czasami anegdotki. Najlepsze pozostawił jednak na koniec. W towarzystwie Złotych Płaszczy, którzy zresztą byli osobistą gwardią na posiadłości, Daemon oprowadził ich po całej rezydencji. Wskazał też, oczywiście, gdzie znajdowała się czaszka Meraxes.
- Tak jak mówiłem na plaży, to jest czaszka Meraxes, smoka mojej przodkini, Rhaenys Targaryen. Niestety śmierć tego smoka była dość smutna, biorąc pod uwagę, że oberwał on w oko, co sprawiło, że dość szybko zmarł. Bardzo chciałbym, aby ponownie smoki wystąpiły w naszym świecie. Chciałbym dosiadać ich grzbietu tak, jak dawniej robił to Aegon Zdobywca.
avatar
Daemon Targaryen

Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Mistrz Gry (J) on Pon Sie 20, 2018 9:56 pm

Początkowo wszyscy poza Myronem słuchali opowieści Targaryena jednym uchem. Urodziwe towarzyszki były zdecydowanie ciekawsze niż jakieś tam anegdoty o czasie i miejscach zupełnie im nie znanych.
Sytuacja zmieniła się gdy dotarli na miejsce. Byli tam zbrojni, ale inni niż ci jakich mieli okazję spotkać do tej pory. Do tego ta czaszka... Była naprawdę i była wielka!
-A ma "Król" jakąś koronę? Taki Król to ma pewnie kilka, jak ubrania, bo chodzenie w jednej to się nudzi nie? A taka korona to w głowę nie ciśnie? Pewno ciężka co? Dlatego jej "Król" nie nosi? - dopytywał Nathar. Najwyraźniej dalej nie wierzył, że ma do czynienia z wygnanym Królem.
-Może Król opowiedzieć coś o tej Rhaenys Targaryen i Aegonie Zdobywcy? - spytał Myron oglądając uważnie paszczę, w której zmieściłby się koń.

Arthur
avatar
Mistrz Gry (J)

Liczba postów : 381
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Daemon Targaryen on Sro Wrz 05, 2018 12:17 am

Daemon zastanowił się chwilę. Postanowił jednak zaryzykować i powiedział strażnikowi, aby przyniósł pierwszą lepszą koronę, która znajduje się w ich "skarbcu". Bądź co bądź zalezało mu na tych ludziach. Na słowa Nathara prychnął. Ale bardziej wesołym tonem.
- Wiesz, że jeśli będziesz chodził z czymś bogatym pośród ludzi, to znajdą się tacy, którzy naprawdę będą chcieli cię okraść? Coś cennego zawsze trzeba chować, aby oni nie zauważyli.
Po czym oczekiwał dalej na powrót strażnika. W międzyczasie Myron zapytał go o historię Aegona Zdobywcy i Rhaenys.
- Cóż, to historia już bardzo odległa, bo dzierżąca trzysta trzydzieści sześć lat. Ale mogę jedynie powiedzieć, że dzięki Balerionowi oraz Aegonowi udało zjednoczyć się pod jednym tronem. A to wszystko dlatego, że inny król Westeros nie chciał zgodzić się na wydanie córki za jego półbrata.
Wtedy też do sali wszedł strażnik, który dzierżył Koronę Skały. Korona Lannisterów.
- Teraz jesteście gotowi mi uwierzyć
avatar
Daemon Targaryen

Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Mistrz Gry (J) on Sro Wrz 05, 2018 3:30 pm

-To trzeba z obstawą chodzić. Widzę jest to sporo różnych zbrojnych. Nikt by się nie odważył wtedy ukraść takiej korony - nie ustępował młodzieniec - Mogę sobie obejrzeć i przymierzyć? - spytał wyciągając rękę po koronę.
Myron pokręcił na to wszystko głową. Jego kompan dalej traktował Króla jak zwykłego znajomego.
-Czyli to dzięki smokom udał się podbój? - spytał - Dlatego właśnie Król chce znów smoki? Żeby powtórzyć to co zrobił Aegon? Czy to nie pójście na łatwiznę? Co to za sztuka podbić coś dzięki wielkiemu smokowi? Każdy by to potrafił. Zresztą w takiej sytuacji jeśli smoki wymierają to Królestwo prędzej czy później upada. Skoro fundamentem Królestwa są smoki to po ich wymarciu wszystko musi runąć.
-Ta jest -
wtrącił się Myk - najważniejszy w budowaniu jest fundament. Jak się da porządny to można budować, a jak się da jakieś dziadostwo to cały budynek zaraz runie. Podobnie zresztą z piciem. Grunt to dobry podkład. Bez podkładu człowiek daleko nie zawędruje - tłumaczył syn karczmarza - Mięso to najlepszy podkład, za to trzeba unikać pieczywa...
-Daj rzesz spokój - przerwał mu Myron, toteż Daemon nie mógł usłyszeć końca jakże cennej lekcji właściwego spożywania wysokoprocentowych trunków. - wam tylko picie i dupczenie w głowach.
-A bo to najprzyjemniejsze -
stwierdził Nathar - Królu mogę sobie pożyczyć tą koronę na chwile? Pokoik jakiś też się znajdzie?

Mariusz
avatar
Mistrz Gry (J)

Liczba postów : 381
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Re: Rezydencja Targaryenów

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach