Przedpola Starego Miasta

Go down

Przedpola Starego Miasta

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Mar 13, 2018 6:18 pm

~***~
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 1772
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Przedpola Starego Miasta

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Mar 13, 2018 6:28 pm

20 marca 336AC

Tego dnia zgodnie z wolą króla Gartha Hightowera kruki powinny donieść na swych czarnych skrzydłach deklaracje wojny do Wysogrodu. W tymże też dniu wojska Jego Miłości powinny stanąć gotowe pod Starym Miastem. Niestety wystąpiły pewne komplikacje... Ostatnie burze zmieniły część dróg w kiepskie do podróżowania szlaki błota, przez co wozy z zaopatrzeniem oraz wojska docierały z opóźnieniem. Wymarsz armii Wysokiej Wieży najpewniej opóźni się o kilka dni. Był to bardzo cenny czas dla króla Theodora, a dość spore obciążenie dla sojuszników Gartha. Zwłaszcza dla Florentów, których siły z pewnością liczyły na szybkie wsparcie Hightowera.

Maester
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 1772
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Przedpola Starego Miasta

Pisanie  Laura Hightower on Sro Kwi 04, 2018 8:40 pm

13 kwietnia 336AC


Dorian i Laura nacieszyli się pobytem w rodzinnej siedzibie dosłownie jeden dzień i jedną noc kiedy musieli ponownie ruszać w drogę. Wczesnym rankiem trzynastego kwietnia niewielka obstawa zorganizowana przez księcia Wysokiej Wieży oraz książęce rodzeństwo zebrali się na przedpolach Starego Miasta skąd mieli wyruszyć w stronę Horn Hill by dołączyć do swojego króla i miejmy nadzieję, odwrócić nieco losy toczącej się w Reach wojny. Laura nadal nie była przekonana czy to najlepszy pomysł aby wszyscy opuszczali dom, bo to oznaczało posłanie na wojnę obu, zarówno księcia jak i króla, aczkolwiek nie śmiała i nie chciała zaproponować bratu aby został w Starym Mieście podczas gdy ona sama udałaby się do ojca. W końcu to był jego pomysł i w chwili obecnej jako jedyny miał prawo do decydowania.
Gdy wszyscy byli już gotowi, spięli konie i w zwartej grupie ruszyli w drogę kierując się na północ, w stronę granicy królestwa dzieloną z Florentami, a dalej w stronę Horn Hill, gdzie mieli nadzieję znaleźć armię swojego ojca oraz Gartha Hightowera we własnej osobie. 
avatar
Laura Hightower
Dziewica Cud

Dziewica Cud

Liczba postów : 157
Data dołączenia : 02/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Przedpola Starego Miasta

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach