Wielka Sala

Go down

Wielka Sala

Pisanie  Lancel Lannister on Sro Mar 07, 2018 11:07 pm

***
avatar
Lancel Lannister
Tryb Górali

Tryb Górali

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Wielka Sala

Pisanie  Lancel Lannister on Sro Mar 07, 2018 11:30 pm

4 kwietnia 336AC

Sala była przygotowana do kolejnej uczty, w której mieli wziąć udział tylko lordowie (i jedna lordka). Miała być nieco skromniejsza, a na pewno mniej huczna. Nie było tu miejsca dla błaznów czy minstreli. Do sali miała dostęp tylko starannie wybrana służba, oraz lordowie i co najwyżej ich synowie. Oraz oczywiście król i Namiestnik. Na stołach stały wykwintne potrawy, ale nie były już one wymyślne, oraz nie było ich tak dużo, żeby nie widać było spod nich stołu.
Lancel nie śpieszył się na to spotkanie. Obmyślał jak to wszystko rozegrać, przywoływał w myślach rady Aemona.
Ubrał się w najbogatsze szaty jakie miał, a na głowę założył najbogatszą koronę. Niech lordowie pamiętają, kto jest najsilniejszym rodem Zachodu. Do sali wszedł ostatni pokazując tym samym swoją wyższość nad wasalami.
avatar
Lancel Lannister
Tryb Górali

Tryb Górali

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Wielka Sala

Pisanie  Tytos Lannister on Pon Mar 12, 2018 10:37 pm

Ślub, uczta, turniej wszystkie te rzeczy bardzo szybko zleciały Tytosowi. Zanim się zorientował, jego córka była już żoną księcia Aemona i za chwilę miała wyjeżdżać razem ze swoim mężem. Mężczyzna powoli oswajał się z myślą, że córka zniknie w dużej mierze z jego życia, by mieć własne. Oderwał się od tej myśli, by skoncentrować się na tym, co miało wydarzyć się za chwilę. Narada mająca zdławić wszelkie pogłoski o nieprzychylności i buncie przeciwko Lannisterom, a jednocześnie ogłaszająca wojnę. Kruki, które przybyły do Casterly Rock zapowiadały interesującą kampanię. Namiestnik wszedł do Wielkiej Sali i zajął przeznaczone dla siebie miejsce. Wypadało poczekać, aż król pojawi się i zacznie naradę.
avatar
Tytos Lannister

Liczba postów : 34
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Wielka Sala

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach