Uwagi graczy

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Uwagi graczy

Pisanie  Drowned on Nie Gru 03, 2017 5:55 pm

First topic message reminder :

Zwróciłeś uwagę na jakiś problem, błąd? A może masz pomysł jak usprawnić nasze forum?
Śmiało podziel się tym z nami.
Drowned
Pan Podwodnych Komnat

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Uwagi graczy

Pisanie  Gedeon Lannister on Sob Lip 14, 2018 4:47 pm

Mam dwie krótkie uwagi:

1. Umiejętność "pisanie i czytanie" jest istotną umiejętnością dla wielu postaci, może więc lepiej, by była np. pierwsza w niebieskiej kategorii? Tak, wiem, gracz powinien myśleć, gracz powinien znać mechanikę itd. Niemniej drobne przearanżowanie umiejętności wiele czasu nie zajmie, za to może być dość pomocne. Taka ogólnie jest tendencja obecnie, że użytkownikowi się podpowiada wybór, czy to w wyszukiwarce, czy w reklamach, tak, że te potrzebniejsze rzeczy ma gdzieś blisko i nie musi szukać. Nawet FB ostatnio wrzucił na górny panel przycisk "Utwórz", coby ludzie nie musieli szukać po zakładkach. Prosta rzecz, a cieszy.

2. Wszyscy wiemy, że tworzenie postaci to nie jest coś, co zajmuje 5 min. Niektórzy robią to cały tydzień, innych wystarczy jeden wieczór. Ale wiecie co? Ktoś musi to potem jeszcze przeczytać, wskazać błędy, zaakceptować, wrzucić w szablon, przenieść. I ten ktoś nic za to nie ma... Może więc tak jak MG dostają PZ za posty, tak powinni też dostawać za akceptowane KP? Może też dzięki temu KP będą szybciej akceptowane?

Takie dwie luźne propozycje mi wpadły do głowy, mam nadzieję, że pomocne.
Gedeon Lannister

Liczba postów : 109
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Arjan Estermont on Sob Wrz 29, 2018 12:21 am

Ogólnie to naszła mnie taka myśl, by zrobić jakiś taki dział na forum, w którym dałoby się naszymi postaciami odgrywać scenki z ich przeszłości, załóżmy ileś tam lat przed aktualną fabułą. Według mnie będzie to super opcja, by móc dopiąć poszczególne wątki z kart postaci, załóżmy bardziej rozwinąć historię znajomości z danym NPC, bardziej poznać ze sobą dwie postaci graczy grających przyjaciół (Odgrywanie takich będzie bardziej swojskie) czy też załóżmy wątki miłosne postaci za młodu...lub inne problemy życiowe. Rycerze załóżmy mogliby opisać jakiś turniej w jakim brali udział, damy co w wieku 13 lat ruszały na niebezpieczne wycieczki....etc, pokazać po prostu daną postać za młodu to też fajna rzecz. Dodatkowo jest to świetna opcja pisania postów dla osób, które po prostu muszą czekać na wszystko (Cerwyn, ten to ma granie). Bo według mnie niefair też troszkę jest, jak inni gracze mogą sobie szaleć na forum, a w tym czasie Cerwyn przemieszcza się o 2 łany ziemi i nie ma co pisać.
Przyznawanie Punktów za to? Według mnie powinno być, może połówkowe, by nie było akcji, że ktoś po prostu kosi expa tam :p Lub też po prostu MG będzie przyznawał za fajną powiastkę.

Tyle ode mnie.
Arjan Estermont

Liczba postów : 173
Data dołączenia : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry