Ulice Pentos

Go down

Ulice Pentos

Pisanie  Gerold Hill on Sob Gru 23, 2017 11:17 pm

~~~~
avatar
Gerold Hill

Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Ulice Pentos

Pisanie  Gerold Hill on Sob Gru 23, 2017 11:43 pm

6 stycznia 336AC

Pierwszego dnia zleceń nie było - marne oferty eskorty karawany lub pobicia grupek renegatów na razie go nie obchodziły - ale nawet na to nie liczył. Miał nadzieję na jakąś wojenkę w Westeros, która zapewniłaby trochę grosza, ponieważ chętnie by zabrał wojaków do swego kraju. Niestety na razie nie mógł na to liczyć. W jego głowie układał się jednak pewien plan uwzględniający Westeros, który chyba wykorzysta jeżeli nie pojawią się żadne duże zlecenia. Potrzebowali w końcu dużo złota na rozwój, a drobnicą się nie wzbogacą szybko.
Podczas oczekiwania można było jednak zrobić coś innego. Kompania musiała się rozwijać, a nie mogła tego robić topniejąc w oczach na przestrzeni kolejnych niebezpiecznych zleceń. Dlatego też Gerold rozesłał swoich ludzi po mieście oraz okolicach by szukali rekrutów do kompanii. Liczył na pojawianie się zaprawionych w walce najemników, ale zielonych też przyjmą. Będą na mięso łukowe. Jeżeli natomiast przeżyją, to może coś z nich będzie.
avatar
Gerold Hill

Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Ulice Pentos

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Gru 24, 2017 1:04 am

11.01.336 AC


W Pentos, rozeszły się wieści o rekrutacji najemników, no pewnej kompanii. Od tamtej pory, do obozowiska Gerolda, codziennie przybyli nowi chętni. Wśród nich pojawiało się zdecydowanie wielu niedoświadczonych chłopców, którzy chcieli zakosztować awanturniczego stylu życia. Takich ludzi zebrało się aż czterdziestu siedmiu. Drugą grupą, która chciała się zaciągnąć w szeregi karła, było dwudziestu pięciu, zaprawionych w bojach najemników. Z czego czterech z nich, było Dothrakami, a dwóch pochodziło z jego rodzimej ziemi, z Zachodu. Teraz wystarczyło, oporządzić młodych chłopców, nauczyć panujących zasad i dyscypliny. Ze starymi wyjadaczami, nie było już tyle problemu, w końcu nie od dziś byli w fachu.


Drow.
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 1112
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Ulice Pentos

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach