Główna brama

Go down

Główna brama

Pisanie  Ronnel Bolton on Sob Gru 23, 2017 9:23 am

Ronnel Bolton

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Główna brama

Pisanie  Tirius Hornwood on Pią Lut 16, 2018 10:30 pm

Po dwóch dniach wędrówki ludzie renegata z Hornwood z rana ujrzeli kamienne mury Dreadfort. Wycieczka była krótka, ale każda godzina przyprawiała Tiriusa o ból głowy i nerwy. Odkąd wiedział, że jego ojciec zostanie poinformowany o jego armii nie mógł spać. Przynajmniej ojciec nie wie, że udają się na północ zbierać armię.  Przynajmniej tyle.
Gdy słońce świeciło wysoko armia rozbijała obóz nad płaczącą wodą. ludzie mieszkający za murami miasta nie mogli się napatrzeć mężczyznom śpiewającym w kółko rubaszne piosenki nad brzegiem rzeki. Niektórzy wyrywali do tańca młode wieśniaczki, które podeszły bliżej popatrzeć na młodych wojów. Sam dowódca wsiadłszy na łosia pogalopował razem z dwoma żołnierzami pod bramę. Na sobie miał jak zwykle wytarte spodnie, nabity ćwiekami, skórzany wams z małą głową łosia na prawej piersi, buty ze skóry niedźwiedzia i stary futrzany, czarny płaszcz. Buzdygan schował za płaszczem.
Na odległości pięciu metrów od bramy i jej strażników Tirius zsiadł z Harta i zrzucił kaptur odsłaniając potwornie blade oblicze, czarne, długie włosy i czerwone oczy. Nie sposób było w nich znaleźć odrobinę miłości, empatii, żalu. Było tam widać tylko pustkę, trochę może gniewu i czegoś w rodzaju obrzydzenia jakie człowiek żywi do robaka. Strażnicy zlękli się na widok wielkiego, białego człowieka i jeden z nich złapał za rękojeść miecza.
-Cz..cz..Czy można za...zapytać w jakiej s...s..sprawie wybierasz się p..pan do Dreadfort?-zapytał się ten strachliwy. Tirius trochę rozchmurzył się widząc śmieszną reakcję strażnika.
-Jestem prawowitym lordem Hornwood, jestem tutaj z wiadomością dla lorda Dreadfort.
Tirius Hornwood

Liczba postów : 10
Data dołączenia : 11/01/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Mistrz Gry on Nie Lut 18, 2018 3:51 pm

Już od pewnego czasu Lord Bolton poinformowany był o dużej armii zmierzającej pod jego mury, nie wyglądał na przesadnie zadowolonego z tych wieści, ale nie wyglądało też na to że miałby od razu rzucać rzeczami ze wściekłości. Gościa postanowił przyjąć z murów, gdy tylko na nie wszedł, w obecności dwóch gwardzistów zobaczył trzęsącego się ze strachu żołnierza. Obrzucił go beznamiętnym i zimnym wzrokiem, dając mu znać żeby się ogarnął. Spojrzał on wtedy swym mrocznym wzrokiem, prosto w oczy Tiriusa i rzekł swym chrapliwym, niskim głosem.
- A więc co to za wiadomość do mnie... - zapytał.

Drowned
Mistrz Gry

Liczba postów : 2014
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Tirius Hornwood on Pon Lut 19, 2018 9:09 pm

-Lord Bolton!-krzyknął Tirius podpierając się pod boki, wyraźnie nie przywykł do dialogu z kimś znajdującym się wyżej niż 30 metrów nad nim. Słońce wiszące nad głową lorda zamku raziło go w oczy więc nie do końca widział Boltona, a jego zamazaną sylwetkę.-Nie planuję nikogo zabić ani ranić czy obijać, tłuc, obcinać głowy czy...  obdzierać nikogo ze skóry- uśmiechnął się lekko- Możesz mnie wpuścić, jestem prawowitym lordem Hornwood. Przyszedłem omówić sprawy.
Na chwilę zapadła krótka cisza. Ostatnie słowa Tiriusa było o wiele za bardzo podejrzane, ale wypowiadając je na głos, z taką dumą. Coś nie pasowało. Nic nie wskazywało również na złe zamiary Hornwooda. przyboczni bladego dowódcy wyczuli napięcie i spojrzeli po sobie nerwowo.
-Oczywiście w te sprawy wchodzą pieniądze. Pieniądze oczywiście dla rodu Boltonów.
Tirius Hornwood

Liczba postów : 10
Data dołączenia : 11/01/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Mistrz Gry on Pon Lut 19, 2018 9:24 pm

Na surowej twarzy Lorda Boltona nie pojawił się żaden wyraz emocji, gdy Tirius raczył zażartować zrobił bardzo zażenowaną minę. W końcu jakie to było oryginalne z jego strony. Lord Bolton miał już odchodzić, gdy padł temat pieniędzy. Zatrzymał się w miejscu i chwilę pomyślał, w końcu też postanowił wysłuchać Hornwooda co ten ma do powiedzenia. Kazał podnieść kraty bramy i wpuścić go jedynie z jednym przybocznym, potem miała mu zostać wskazana droga do samotni. Sam Lord wolnym krokiem udał się do pokoju, żeby przygotować się na przyjęcie interesanta.

Drowned
Mistrz Gry

Liczba postów : 2014
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry