Nieobecności

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Nieobecności

Pisanie  Drowned on Czw Lis 30, 2017 3:04 pm

First topic message reminder :

Znikasz i nie będziesz mógł uczestniczyć w życiu forum? Koniecznie o tym napisz.. żeby coś przypadkiem nie stało się twoim postaciom, które są zaangażowane w fabułę.
Drowned
Pan Podwodnych Komnat

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Nieobecności

Pisanie  Lyn Tully on Wto Sie 28, 2018 10:57 pm

Czuję się w obowiązku w końcu naprostować pewne sprawy.

Niestety, moje uczestnictwo w grze na forum ma bezapelacyjnie charakter kompulsywny. Albo jestem całe dnie, albo całe dnie mnie nie ma.

Na dłuższą metę nie jest to ani odpowiedzialne wobec innych graczy, ani nie przekłada się nadzwyczaj dobrze na moje życie, zarówno forumowe jak i pozaforumowe. Zwłaszcza ostatnio, przygnieciony trudnościami z ukończeniem pracy magisterskiej, nie byłem w stanie nic wyrobić ze swoimi zobowiązaniami.

W świetle tego podjąłem trudną, ale chyba konieczną decyzję. Mianowicie opuszczam forum, gdyż nie chcę zatrzymywać innych graczy swoim brakiem zaangażowania (zwłaszcza jako MG). A akurat zaangażowania nie jestem w stanie w najbliższym czasie zagwarantować.

Wpadnę czasem, pogadać na czatboxie lub coś. Ale muszę wycofać się trochę z "żyica internetowego" i w końcu zająć się konkretami.

Przez moje znikanie i pojawianie się nie brałem udziału w wielu z najciekawszych wydarzeń na forum, ale nawet z tymi przerwami byłem tutaj dość długo by móc polubić wiele osób tutaj i samą formułę rozgrywki.

Z jednej strony szkoda, z drugiej chyba muszę odstawić to wszystko na bardzo długi czas, by móc naprostować wiele spraw w życiu. Życzcie mi szczęścia, a ja i bez tego życzę go wam tutaj, po kolei wszystkim. Przepraszam też tych, którzy musieli na mnie tyle czekać i że niestety doczekali się takiego posta.

Trzymajcie się w dobrym zdrowiu!
Lyn Tully

Liczba postów : 26
Data dołączenia : 20/06/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Szept on Nie Wrz 02, 2018 5:31 pm

Moje postacie dostają nieobecność permanentną.
Jeran nie podda zamku Tyrellom, a w obliczu śmierci zażyje truciznę, by nie iść na Mur.
Funkcje HeadAdmina otrzymuje Queen, więc sprawy związane ze skargami na MG, adminów i innymi takimi rzeczami, ogólnie sprawy decyzyjne są teraz jej broszką.
Zatrzymuje jedynie postać Illar, by od czasu do czasu dawać z niego odpis.
Szept
Władca Władców

Liczba postów : 58
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon on Wto Wrz 04, 2018 6:46 pm

Cały wrzesień raczej będę miał bardzo małą aktywność - w pracy kilka osób odchodzi i będą roszady w grafikach + w domu zaczynam generalny remont .-. Z pracy do pracy będę wracał, bo w domu sam muszę odnawiać .-. Wiem wiem, dopiero co sporo mnie nie było, ale to problemy ze zdrowiem były. Nie żeby było już cacy, bo nie jest, ale jest lepiej niż było. Także sorki, będę się starał czasami wieczorami wpaść, jak będą przestoje w remoncie.

Dotyczy Lajonela, Elessala, Thogga i Ronarda
Lyonel "Młot" Baratheon

Liczba postów : 140
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Arthur Westford on Sro Wrz 05, 2018 11:43 pm

W sumie tak sobie zacząłem patrzyć na rozpiskę Mistrzostw w siatkę i doszedłem do wniosku, że lepiej zgłosić nieobecność.
W sumie nie wiem ile będę oglądał. Naszych to na 100%. Prawie na pewno też mecze naszej grupy. Być może też te, które uznam za ciekawe spoza naszej grupy. Ile tego będzie to w sumie nie wiem, ale jak będzie dużo... No to pewnie większość wolnego czasu na to poświęcę. Więc odpisy tak raczej... No różnie być mogą. Zwłaszcza jak się będę cieszył po wygranej, albo wkurzał po przegranej. A jak jeszcze zacznę o tym gadać z tym małym żelaznym zdrajcom /me zerka na Kielona no to pewnie cały dzień nic nie skrobnę.

Zaczyna się w Niedziele (i gra nasza grupa) a kończy 30 września mam nadzieje naszym zwycięstwem po meczu dajmy na to z Brazylią.
Arthur Westford

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 06/03/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Arjan Estermont on Czw Wrz 06, 2018 6:51 pm

Ni ma mnie od 6 Września do plus/minus 10 Września
Mam parodniowy wyjazd do Giżycka na Festiwal Fantastyki, a gdy wrócę, będę musiał trochę ogarnąć szkoły, więc na spokojnie, wrócę.

Tyczy się Harrusia Arrynusia, Drumma, Mistrzy Gry rangi Junior oraz Żółwika z Toporem.
Arjan Estermont

Liczba postów : 149
Data dołączenia : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Adelaide Waynwood on Sob Wrz 08, 2018 1:09 pm

nie będzie mnie jeszcze do około 15-20 września, bo niedługo wyjeżdżam Sad
Adelaide Waynwood

Liczba postów : 33
Data dołączenia : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Alayne Lannister on Sob Wrz 08, 2018 4:19 pm

Bardzo niewielka aktywność, a czasami nawet brak, jakoś do końca września.

Przeprowadzam się, zaczynam nową robotę, udaję, że ogarniam się życiowo. No, dzieje się.
Alayne Lannister

Liczba postów : 154
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Kevan Lannister Yesterday at 9:40 pm

Całkowita, bezterminowa nieobecność
Dotyczy Harrasa Harlawa, księcia Lannisportu i MG (Nieznajomy)
Kevan Lannister

Liczba postów : 137
Data dołączenia : 12/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry