Wody Stopni

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Wody Stopni

Pisanie  Eyron Grimtongue on Czw Gru 14, 2017 1:28 am

First topic message reminder :

*****
avatar
Eyron Grimtongue
Strażnik Chatboxa

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down


Re: Wody Stopni

Pisanie  Karmazynowy Trafalgar on Nie Sty 07, 2018 10:24 pm

Kapitanowie nie mieli żadnych obiekcji, widać było że ta generacja piratów była rozsądniejsza. Należało im jedynie pogratulować tego że byli na tyle rozważni, a może po prostu czuli jakiś respekt i przymus bezgranicznego posłuszeństwa wobec temu, któremu poprzysięgli swoją lojalność. Z twarzy Etain nie schodził uśmiech, aż do chwili gdy jeden z kaptanów zaproponował by ją wydać. Dłonie dziewczyny zacisnęły się w złości i spojrzała na niego wzrokiem, pałającym chęcią mordu. W ślad za nią poszedł też jej Pierwszy Oficer, który był strażnikiem i dobrym przyjacielem Trafalgara. Już chciała mu powiedzieć, gdzie jest jego miejsce, ale w ostatniej chwili się opamiętała. Wtedy też, odezwał się w tej sprawie sam Eyron. Jego stosunek do tej sytuacji, porządnie skonfundował Księżniczkę. Nie tego spodziewała się po człowieku, dla którego oferowała swoją bezgraniczną lojalność, dla którego zrobiła tyle. Ufała mu jednak, ufała że jak przyjdzie czas podjęcia decyzji, da jej przynajmniej zawalczyć o swoje życie. A do tego czasu, po prostu miała nadzieję że jej król, nie zdradzi swojej kapitan.
avatar
Karmazynowy Trafalgar

Liczba postów : 44
Data dołączenia : 22/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Wody Stopni

Pisanie  Mistrz Gry on Sro Sty 10, 2018 1:59 pm

15-25 lutego 336AC

Połączone siły flotylli Tyrosh oraz Myr wpłynęły na Stopnie, aby raz na zawsze pozbyć się kalających to miejsce piratów. Niestety żadnych ne znaleźli, a przynajmniej nie znaleźli wielkiej siły Eyrona Grimongue'a. Pozostawieni przez króla piratów ludzie oczekiwali na przybycie armii Wolnych Miast i szybko umknęli wraz z czterema gotowymi dromonami, resztę konstrukcji oraz drewna podpalając zgonie z rozkazami, aby nie wpadły one w ręce wroga. Siły interwencyjne mogły jedynie złapać i powiesić załogi kilku mniejszych statków przemytniczych oraz pirackich, które nie stanowiły części wielkiej floty Eyrona i działały na własną rękę, a przy okazji na małą skalę. Niczym robactwo żerujące na truchle pozostawionym przez prawdziwego drapieżnika.
Lys i Tyrosh nie zawarły jednak wciąż pokoju i siły drugiego z miast nie chciały oddalać się od swoich ziem w pogoni za piratami. Oznaczało to, że Myryjczycy również nie mieli ochoty sami płynąć na polowanie. Zwłaszcza, że Lys oraz Tyrosh stały między nimi a Wyspami Bazyliszkowymi. Flota interwencyjna zawróciła więc do domu, zostawiając puste Stopnie, które wkrótce staną się zapewne miejscem bitwy pomiędzy Tyroshyjczykami a Lyseńczykami.


Maester
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 687
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Wody Stopni

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach