Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dorian Hightower

Go down

Dorian Hightower Empty Dorian Hightower

Pisanie  Dorian Hightower. Czw Gru 07, 2017 1:57 pm

Listy do Doriana Hightowera - Króla Wieży.



Dorian Hightower House_10


Ostatnio zmieniony przez Dorian Hightower dnia Pon Sie 27, 2018 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Dorian Hightower.
Dorian Hightower.

Liczba postów : 254
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Jeran Oakheart. Pon Lip 16, 2018 11:02 pm

Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Aemon Blackfyre. Pon Sie 27, 2018 7:48 pm







Dorian Hightower, Król Wysokiej Wieży, Lord Portu, Głos Starego Miasta, Obrońca Cytadeli, Latarnia Południa

Wasza Miłość, chciałem złożyć na Wasze ręce zaproszenie na ucztę z okazji szesnastego dnia imienia mej małżonki, księżniczki Alayne Lannister. Biesiada odbędzie się w książęcym pałacu w nowo zdobytym przez Czarną Zatokę mieście Pentos dnia dwudziestego trzeciego czerwca.
Z wyrazami szacunku
Aemon Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki


Kruk - wysłany 1 czerwca z Drifmarku - dotrze do Wysokiej Wieży dnia 7 czerwca 336AC.
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Pon Wrz 03, 2018 10:10 pm







Dorian Hightower, Król Wysokiej Wieży, Lord Portu, Głos Starego Miasta, Obrońca Cytadeli, Latarnia Południa

Wasza Miłość, moje okręty zwiadowcze dostrzegły flotę kilkudziesięciu drakkarów Żelaznych Ludzi zbliżających się do moich brzegów. Wypływam wydać im bitwę i zmiażdżyć to robactwo.
Lord Bulwer


List wysłany z Blackcrown 1 maja wieczorem, dotrze do Wysokiej Wieży 2 maja popołudniu.








Dorian Hightower, Król Wysokiej Wieży, Lord Portu, Głos Starego Miasta, Obrońca Cytadeli, Latarnia Południa

Wasza Miłość, odnieśliśmy zwycięstwo nad Żelaznymi Ludźmi. Resztki ich floty czmychnęły czym prędzej, a kilkadziesiąt statków oraz setki rannych nieprzyjaciół wpadły w nasze ręce. Odsyłam pojmanych do Starego Miasta, aby spotkał ich królewski osąd.
Lod Bulwer


List wysłany z Blackcrown 2 maja po północy, dotrze do Wysokiej Wieży 2 maja wieczorem.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Pon Wrz 03, 2018 11:48 pm







Dorian Hightower, Król Wysokiej Wieży, Lord Portu, Głos Starego Miasta, Obrońca Cytadeli, Latarnia Południa

Wasza Miłość, moje okręty zwiadowcze dostrzegły flotę Żelaznych Ludzi zbliżających się do naszych brzegów. Zarówno drakkary, jak i arborskie galery. Fortyfikujemy przystań oraz zamek by zgotować tym psom gorące powitanie.
Byłbym wdzięczny za przysłanie konnego wsparcia ze strony Waszej Miłości, może udałoby się zmieść Żelaznych, jeśli ci próbowaliby rozłożyć oblężenie.
Lord Costayne


List wysłany z Trzech Wież 1 maja wieczorem, dotrze do Wysokiej Wieży 2 maja popołudniu.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Lancel Lannister. Nie Wrz 23, 2018 6:46 pm



kruk wysłany 4 czerwca do Czerwonego Jeziora. Stamtąd do Wysokiej Wieży.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Wto Wrz 25, 2018 12:07 am







Dorian Hightower, Król Wysokiej Wieży, Lord Portu, Głos Starego Miasta, Obrońca Cytadeli, Latarnia Południa

Wasza Miłość, moje okręty zwiadowcze dostrzegły flotę Żelaznych Ludzi zbliżających się do naszych brzegów. Zarówno drakkary, jak i arborskie galery. Fortyfikujemy przystań oraz zamek by zgotować tym psom gorące powitanie.
Byłbym wdzięczny za przysłanie konnego wsparcia ze strony Waszej Miłości, może udałoby się zmieść Żelaznych, jeśli ci próbowaliby rozłożyć oblężenie.
Lord Cuy


List wysłany z Sunhouse 1 maja wieczorem, dotrze do Wysokiej Wieży 3 maja koło południa.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Lancel Lannister. Nie Gru 23, 2018 2:23 pm



List wysłany 10 czerwca.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Lancel Lannister. Nie Sty 20, 2019 10:43 pm



list wysłany 16 czerwca dotrze 20 czerwca
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Jeran Oakheart. Pon Sty 21, 2019 5:05 pm







Dorian Hightower
Król Wysokiej Wieży
Szanowny królu, uprzednim listem posłałem swe powinszowania, coby twe rządy trwały długo. Tym razem składał najszczersze gratulacje związane z poślubioną kobietą. Życzę wytrwałości w przeciwnościach napotykanych przez Wiarę. Nie wszyscy w Westeros potępiają małżeństwa wewnątrz rodzinne.
Aktualnie przebywam w Jasnej Wodzie, gdzie dowiedziałem się, iż mój przyjaciel Alester pełni funkcję twego namiestnika. Planuję również odwiedzić Wysoką Wieżę, do której za dwa dni dopłynie mój statek wraz z moimi ludźmi pod flagą pokoju. Nim wyruszę na wschód chciałbym zamienić z tobą, bądź twą żoną kilka zdań. Mniemam, że znajdziesz na podrzędnego człowieka krztę czasu przy dobrym winie? Przybędę 01/07/336 AC.
Dorian Hightower 25SEowa

Kruk dotrze z wiadomością 27/06/336 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Laura Hightower. Wto Sty 22, 2019 4:24 pm







Dorian Hightower
Król Wysokiej Wieży

Najdroższy królu, Lord Bulwer zgodził się na wszystko i wyraził swoje poparcie, a ponadto zmierza do Starego Miasta wraz z setką swoich konnych. Z Blackcrown ruszam do Trzech Wież.

Laura


List dotrze do Wysokiej Wieży 13 czerwca 336ACC.
Laura Hightower.
Laura Hightower.

Liczba postów : 250
Data dołączenia : 02/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Laura Hightower. Wto Sty 29, 2019 1:45 am







Dorian Hightower
Król Wysokiej Wieży

Najdroższy królu,
Lord Costayne zgodził się na wysłanie swoich wojsk, jednakże ze względu na zaistniałą sytuację i zagrożenie ze strony Żelaznych, postanowił zostać w Trzech Wieżach aby bronić swojej siedziby w razie najazdu. Jego siły ruszą pod Stare Miasto aby złączyć się z naszą armią.
Z Trzech Wież wypływam do lorda Cuya.

Laura


List dotrze do Wysokiej Wieży 14 czerwca 336ACC.







Dorian Hightower
Król Wysokiej Wieży

Najdroższy królu,
Lord Cuy zgodził się na wysłanie swoich wojsk, jednakże ze względu na zaistniałą sytuację i zagrożenie ze strony Żelaznych, postanowił zostać w Sunhouse aby bronić swojej siedziby w razie najazdu. Jego siły ruszą pod Starpike aby złączyć się z całym wojskiem.
Z Sunhouse wypływam tego samego dnia i zmierzam do Starego Miasta.

Laura


List dotrze do Wysokiej Wieży 20 czerwca 336ACC.
Laura Hightower.
Laura Hightower.

Liczba postów : 250
Data dołączenia : 02/12/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Pon Lut 25, 2019 9:51 pm







Do Doriana Hightowera,
króla Wysokiej Wieży

Drogi królu. Mam nadzieję, że pomimo odniesionych zniszczeń Twój dom jakoś podnosi się z ruiny, którą zgotował Wam Harras Harlaw. Jest on złoczyńcą i plugawi wszystko co święte. Wciąż ciężko mi uwierzyć w to, co zgotował biednym mieszkańcom Starego Miasta, chociaż słyszałem o tym tylko z opowieści. Wiedz więc, że jest on wrogiem nie tylko Waszym, ale i wszystkich Żelaznych. Jego zbrodnie nie mogą pozostać bez kary i w tej sytuacji, by pojmać wspólnego wroga, pragnę uświadomić Waszą Miłość, że nigdy nie życzyłem źle szlachetnemu rodowi Hightowerów i pragnę pokoju, by podjąć współpracę by pojmać tego szubrawca.

Składając szczere kondolencje,
Theon Greyjoy,
Król Żelaznych Wysp
Lord Pyke i protektor Lordsportu


List dotrze do Wysokiej Wieży 26 lipca 336 AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Garth Tarly. Pią Mar 08, 2019 12:22 pm







Do Doriana i Laury Hightower

Negocjował z wami nie będę, bo negocjacje z Wami wyglądają tak, że zabieracie pół skarbca, a potem podcieracie się układem który zwarliście. Zamiast tego przedstawię Wam warunki, które negocjacji nie podlegają, bo jak wspomniałem, negocjacje z Wami sensu nie mają. 1. Oddacie całe złoto z mojego skarbca, które zdradziecko ukradliście 2. wypuścicie mojego ojca oraz wszystkich moich ludzi. Na odpowiedź czekam do 30 lipca. Jeśli do tego dnia nie otrzymam listu z informacją, że warunki przyjęliście, wyruszę przeciw Wam na wojnę. Nie łudźcie się, że zdobędziecie Horn Hill, albo że pokonacie mnie w bitwie. Żadnej bitwy nie będzie, wiem że ją przegram. Mam natomiast dość sił, by Wam znacznie zaszkodzić. Gdyby nie troska o poddanych to bym nawet nie stawiał warunków, tylko ruszył przeciwko Wam natychmiast i nawet jeśli byście mnie kiedyś pokonali to stracili byście na to mnóstwo żołnierzy i złota. Kolejny termin to 8 sierpnia. Do tego czasu w Horn Hill ma się pojawić mój ojciec, wszyscy moi ludzie, których pojmaliście, oraz połowa zagrabionego przez Was złota. Jeśli cokolwiek z wymienionych się nie pojawi na czas zacznę Was atakować. Jeśli do 1 września nie pojawi się 2 połowa skarbca będzie to oznaczało wojnę. Jeśli ze względów logistycznych nie jesteście wstanie sprostać któremuś z terminów to przed jego upływem do Horn Hill w gościnę ma przybyć Dorian albo Laura Hightower. Żaden, wujek ciotka ani kuzyn mnie nie interesuje. Daliście mi powody by uważać, że tylko jedno z Was jest prawdziwym gwarantem.
Wspomniane warunki nie oznaczają, że Horn Hill zostanie wasalem Wysokiej Wieży, a jedynie że nie będziemy w stanie wojny. Jeśli chcecie byśmy byli częścią Waszego Królestwa to warunki są następujące.
1.Za zabranie połowy skarbca, a potem złamanie pokoju rok zwolnienia z wszelkich danin jako rekompensata.
2.Za zgięcie kolana przed ludźmi wyklętymi przez wiarę kolejny rok zwolnienia z wszelkich danin.
3.Za zgięcie kolana przed ludźmi bez honoru, po których zawsze można się spodziewać noża w plecy kolejny rok zwolnienia z wszelkich danin.
W sumie 3 lata zwolnienia. Po tym okresie będziemy płacić procentowo najniższe daniny spośród wszystkich lordów, gdyż to nam najbardziej napluliście w twarz łamiąc pokój. Jesteśmy bogatym rodem, więc nawet niski procent będzie oznaczał znaczną kwotę.
Przedstawione warunki nie podlegają żadnym negocjacjom. Jeżeli myślicie, że ktoś mnie przekona do ich złagodzenia to się mylicie, bo nawet nie będę z Wami rozmawiał.
Jeśli przedstawione warunki Wam nie odpowiadają zapraszam pod Horn Hill. Tylko zanim przyjdziecie przeliczcie ile złota i ludzi stracicie i jak słabi się przez to staniecie. Jeśli nie mogę uratować swojego rodu, to przynajmniej sprawię, że Wasz będzie łakomym kąskiem dla każdego z sąsiadów, a w rękach Siedmiu pozostawię sprawienie by któryś z licznych sąsiadów skorzystał z tej okazji.
Możecie się zastanawiać jakie macie gwarancje, że w przypadku przybycia jednego z Was jako gwaranta dotrzymania umowy zwyczajnie nie utnę przybyłemu/przybyłej głowy.
Taką samą gwarancję jaką miałem ja, że ponownie nie zaatakujecie. Różnica jest tak, że ja jestem człowiekiem honoru i dotrzymuje słowa.
Jeśli chcecie mieć pewność, że mój ojciec przystanie na takie warunki to z nim negocjujcie, to Wasz problem, nie mój. On ma przybyć w terminie, albo jedno z Was jako gwarant.

Garth Tarly
Dziedzic Horn Hill


Zapieczętowany list wiezie 3 domowych rycerzy pod sztandarem Siedmiu. Powinien dotrzeć do obozu wojsk Wysokiej Wieży pod Wysogrodem 26 lipca.
Garth Tarly.
Garth Tarly.

Liczba postów : 108
Data dołączenia : 08/02/2018

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Alliser Florent. Wto Kwi 30, 2019 2:27 pm







Jego miłość Dorian Hightower;

Długi Stół wzięty. Lordowska rodzina, skarbiec i broń zabezpieczone. Maszerujemy dalej na północ, na Gorzki Most. Liczymy na równie szybkie i łatwe zwycięstwo. Wkrótce wrócimy z licznymi darami.

Podpisano:
Alliser Florent


List dotrze do Wysogrodu 18 sierpnia 336 AC; Kruk leci do Darkdell, a stamtąd niesie go posłaniec.
Alliser Florent.
Alliser Florent.

Liczba postów : 41
Data dołączenia : 12/01/2019

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Sob Sie 17, 2019 10:10 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Mistrz Gry Czw Wrz 19, 2019 2:45 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Dorian Hightower Empty Re: Dorian Hightower

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach