Letnia Gala 2018

Go down

Letnia Gala 2018

Pisanie  Szept on Wto Sie 28, 2018 8:28 pm

LETNIA GALA 2018

Kontynuujmy naszą zabawę, myślę, że już znaną. Dla tych, którzy ostatnio nie brali udziału krótkie informacje. Gala polega na wytypowaniu dziesięciu kategorii, w których następnie gracze oddają głosy na postacie z forum. Oczywiście główną zasadą jest niemożliwość głosowania na siebie. Dla krótkiego zobrazowania, poniżej grafika z Zimowej Gali 2018:

Chciałbym również, by nie zmawiać się ze sobą typu "Ja zagłosuję na Ciebie, to ty na mnie". Wszakże psuje to całą zabawę. Głosować na siebie nie można, jak mówiłem. Dodatkowo wszystkie głosy ślecie mi na prywatną wiadomość, by zachować tę nutkę tajemniczości. Nim jednak przejdziemy do tego, wpierw trzeba wybrać nominacje. Ewentualnie, jak wolicie to nazywać - kategorie. Mogą być to poprzednio używane, choć nie wiem, czy jest większy sens nowego typowania np. Dziewicy Cud.
Im szybciej przedstawicie swoje pomysły, tym szybciej zaczniemy. Każda wygrany/a, oprócz tytułu, otrzyma również dopasowaną do tego grafikę, która będzie umieszczona w jego profilu, bądź karcie postaci. Powodzenia!

Szept
Szept
Władca Władców

Liczba postów : 58
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Re: Letnia Gala 2018

Pisanie  Night King on Sro Sie 29, 2018 11:55 pm

Stark Intrygi: Postać, której knowania odniosły odwrotny od zamierzone efekt, to znaczy na szkodę postaci.

Awatar Wojownika: Postać, która wygrywa wszystkie walki.

Czempion Kostnicy: Postać, której prawie wszystkie akcje zakończone są sukcesem.

Night King

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 31/07/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie  Aemon Blackfyre on Pią Sie 31, 2018 2:03 pm

Obieżyświat - Postać zwiedzająca największą liczbę terenów fabularnie.

Niespodziewany - Postać, która nadal żyje, chociaż wydawałoby się, że powinna umrzeć już dawno temu...

Bajarz - Fabularnie postać opowiadająca ciekawe rzeczy już była, więc teraz pozafabularnie, dla kogoś kto często pojawia się na czacie z jakąś ciekawą historią, której przyjemnie się słucha.

Niegodny - Postać wykazująca się największym zepsuciem moralnym, okrucieństwem, itd.

Nadworny Minstrel 3.0 - Skoro już był dwa razy, to sprawdźmy kto pisał najładniejsze posty tym razem...

Każdy Potrzebuje Sama [lub po prostu Sam] - Dla najważniejszego pomagiera na forum, czyli postaci będącej czyimś doradcą/wsparciem, bez której osiągnięcia "głównego" bohatera nie doszłyby do skutku.

Aemon Blackfyre

Liczba postów : 339
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Drowned on Pią Sie 31, 2018 4:46 pm

Błazen - Akcje postaci wywołują uśmiech na licu każdego gracza.
Terminator - Akcje postaci doprowadziły do największej liczby zgonów npctów/graczy.
Drowned
Pan Podwodnych Komnat

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Arjan Estermont on Czw Wrz 13, 2018 12:02 am

Nie mam pomysłu na nazwy

Dobry ziomek gracz - Aktywnie gra, Trzyma się Regulaminu, Pomaga innym graczom, Sumienny z Postacią, dzieli się wiedzą i pogadać można 

Aktor/Stwórca(Gracze dają?) - Mistrz Gry najlepszy w fachu odgrywania i nadawania życia NPC 

Aktor/Wżyty w postać (MG przyznawają) - GRACZ najlepiej odgrywający swoją postać
Arjan Estermont

Liczba postów : 149
Data dołączenia : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry